bugün

ahlaksızlığın şehir, mahalle apartman ya da başka bir ayırıcı çizgi tanımadığını gösteren olay, sitede otursanız bile bupiç kuruları gelip sizi buluyor hafta da bir ya da iki kere 5-6 saniye aralıkla şalteri indirip indirip açıyorlar, elektirk aksamı bir zarar görecek diye korku içindeyim, bir adet vibratör alıp camdan aşağıya atsam mı acaba, korkarlar mı?
mahalle trafosuna torpil atılmasından bir nebze de olsa iyi olan durum. (bkz: köşede trafo altinda bali ceken cocuklar)
(bkz: insan geçmişinde ki gibi olanlara kızar)
komşunun wireless modemine reset atma'nın dahiyane bir yolu.
(bkz: muzip çocuklar)
hemen küfür edilmemesi gereken durumdur efenim. * * *
(bkz: onları sağ istiyorum) *
evet bendim o...

ama bir sor niye...

17 ağustos 1999 depreminde herkes don gömlek sokaklara kaçışırken apartmanın doğalgaz vanası, elektrik şalteri gibi tehlike arzedebilecek unsurları bertaraf etmeye çalışıyordum.
annelerin onunla oynama dediği çocuktur efendim o.
kerhanede mi yaşıyorsun?

diye sormak istiyor insan başlığa bakınca. çocuk işte boş ver rahat ol biraz.
bunlari analari dogurmamis, sicmistir.

edit: yazmadan da edemedim, ulan ya benim makineye bagli bir hastam varsa? eksileyen arkadas sen mi vercen hesabini bunun?
Vaktinde benim de gün icerisinde defalarca tekrar ettiğim her seferinde aynı keyfi aldığım eylemdir. annem orospu degil; esnaftır.
giren çıkanın belli olmadığı apartmanda yaşamanın sonucunda ortaya çıksa gerek bu şartel indirme olayı.