bugün

Çocuk geldiniz çocuk gidiyorsunuz valla .
Züğürt tesellisi.
bir apartman yöneticisi oğlu olmak değildir efenim.

ama yazarın anlattığı hemen her şeye sanki bende aşinayım. bilemedim. *
oldu
görsel
Amına koyim sanırsın protokolden bir mertek sanki, bunu da lanse edip üzülmekte ağır trajedi.

Altı üstü sikimsonik bir apartmanın saçma idari işlerine bakan birinin daha da sıradan kızı olmak.
Yav bizim bi yönetici vardı kızı ilik gibiydi çok çekerdşm onu düşünürken.
aidatı başka şekiller ile alabiliyormusun? Diyelim adamın parası yok.
4-5 sene önce apartman yöneticisi oğluydum.
Sikerler ya leş bir şey. Apartmanda sorun fazlaysa her haftasonu gelip sizin evde toplanıyorlar Ve akşama kadar gününüzü piç ediyorlar.
Tavsiye etmem. Ananızı babanızı ikna edin yapmasınlar o işi.
Bende apartman yoneticisi oglu olarak 10 tl topluyorum komsulardan. Ikisi amcam birisi yabanci biriside kiracimiz olup mesakkatli bir istir. Hele ki merdivenci gelince.
site yöneticisi oğlu olmak değildir.

ulan her ayın aidattı, kömür taksitleriydi belge hazırlaması var. çıktıları var. eşleştirmeleri var. belgeleri bilgisayara geçmesi var.
hiç ara vermeksizin saatler sürüyor.

istifa etse ben rahatlayacağım.
koy sen de adaylığını diyerek gaza getirdiğim güne pişmanım.
gündelik hayat gailesine ilave olan bazı ekstra mevzularla uğraşmaya yol açsa gerektir.
kapıcıyla seks yapmaktır.
Fantezilere alet olmaktır. Hep apartman yöneticisinin kızıyla sevişmek istemişimdir.
Eğer bir albayın kızıysa ve adı da merve ise çok güzel bir kızdır. Muhtemelen ataköy civarlarında oturuyordur. Akşama atrium'a beklerim çiçeğim.
Gün içinde o kadar işi yokmuş gibi bir de diğer insanların apartman içindeki işleriyle uğraşmayı gerektirir. Gereksiz.
Aptlady.
kapıcıyla minik öpüşmeler, apartmandaki öğrencilerle küçük cilveleşmelerdir.
ay ben gülerim.
en önemli ayrıntılardan birisi de, memeleri olmasıdır.
apartmandan aşağı iner inmez ayakkabı tıkırtısına kafasını kapının arasından uzatan kişiler görebilirsiniz Kızım aidatları babana verirmisin aman ha kaybetme direk babana götür.
Apartmanın temizliğini beğenmeyen sizi becermek ister.
(img:#1916220)
Gurur vericidir.

Kadınların temizlik yöneticisi annem ndjdjd.

Kurallı ben yazdım.