bugün

(bkz: atatürk orman çiftliği)
(bkz: şençam)
hiç olmamış bir kısaltma... bambaşka birşey bulabilirlerdi. yoksa itin köpeğin ağzında "aaa atatürk o.ç." diye alay konusu olacak. hiç tahammülüm yok sözlük...
konuşmayı bile beceremeyen bir köpeğin ağzına "atatürk" kelimesini alması bile kötü.
onların ağzına başka şeyler gerek...
Ağır orospu çocuğu demek.
atatürk e saygı gösteren ama sevmeyen biri olarak değiştirilmesi gerektiğini düşündüğüm kısaltma. orta okulda anıtkabir e giderken otobüste yazıyı gören çocuk atatürk o.ç demişti ben hiç yapmayacak adam ağzının orta yerine vurmuştum. pişman değilim.
sırf içinde atamın adı geçiyo diye kullanmak istiyorum ama suyunun içinden bişiler çıkıyo ve tadı tat değil. ne yapmaya çalışıyolar markayı batırmaya mı çalışıyolar anlamadım ama ben herşeyi beklerim bunlardan.
Ankarada hemen yanında kokoreçcilerin sıra sıra dizildiği atatürk orman çiftliği.
Dondurması efsane idi hala öyle mi bilmiyorum aslında yakında satan yer var ama du bi bakayım bi ara.
atatürk orman çiftliği dendiği zaman o mis gibi kokoreçler gelmeli akla.
kokoreç yaparken hotel california ritmi atabilen kokoreççileri barındıran güzide mekan.

(bkz: based on a true story)
isim hakları cemaate ait artık aq heryerdeler volvox kolonisi bile daha uzun sürede yayılıyo.
Ne ormanından ne de çiftliğinden eser kalmamıştır. Ayrıca Akşamları grupların eğlence sonrası kokoreç eşliğinde geceyi noktalamasıdır.
değiştirilmesi gereken kısaltmadır. gerçek açılımı atatürk orman çiftliği olmasına rağmen gerizekalının biri atatürk orospu çocuğu olarak anlayabilir. bu da atatürk'e büyük hakaret olur.
atatürk orman çiftliği dondurması harikadır.
iğrenç kısaltma.
güncel Önemli Başlıklar