bugün

halkın elektrik faturasına yansayan elektrik parasıdır. yeni öğrendim çok zoruma gitti. gitmediğim, görmediğim bir yer için neden elektrik parası ödüyorum? chp'ye yazsınlar faturayı bize değil!
israftır.
kaçak sarayın yanında lafının edilmemesi gereken elektrik parasıdır..

meelemeyin lan..
şaka maka o bile bize giriyordur kesin.
yobazların nefes israfı kadar çok değildir.
birilerinin bacaklarını omuzlarına alıp girip girip çıkan paradır.
Saraya git orda kal ozaman. Sonuçta parasını sen ödedin.
%48 oksijen israfı yapıyor biz laf ediyor muyuz amk dedirtir. sus sikerler.
EDiT: SiZi BÜYÜTEN ANNENiZiN, OKUTAN ÖĞRETMENiZiN TAA.. ANLADIN SEN.
kendi parasıyla ülkenin diğer bir ucuna duble yol yapılmasına hobarey diyerek sevinen fakat ülkenin kurucusu olan kişinin anıt mezarının elektrik faturasına takılan ibinelerin dert ettiği paradır.

eyy "o"yuncu çocukları, atatürk ün iş bankasında bulunan hisse miktarı % 28,09.

"iş Bankası 2014 yılını 237,8 milyar TL aktif büyüklüğü ve 3,4 milyar TL net kârla tamamladı"

"Atatürk yine vasiyetinde hisselere ilişkin kâr payının ise Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu’na bırakılmasını istiyor."

şimdi siz çıkıp yok elektrik faturası bilmem ne diyorsunuz. ulan sizi varya hop hop kucakta zıplatmak lazım var ya!

hoşunuza gitmeyen gerçekler söylenince içinizdeki cahil yumruk yemiş gibi oluyor da siz orda deliriyorsunuz ya ulan ne keyif alıyorum arkadaş. ağa babalarınızdan kaçının ne kadarlık bağış yapmışlığı var acaba şu ülkenin değerlerini arttıracak? gerçi siz kar eden kurumu özelleştirmeyi bilirsiniz. devleti kalkındırmayı değil.
bize giriyorsa bile ana sütü gibi helal olsun dediğim paradır.
Orospu evlatlarına dert olmuştur.
"Ak saray'ın parası benim cebimden çıkıyor yeeaa" diyenler çıksın ortaya bir.
ak saray'ın elektriği zeustan mı geliyor ey amına koduğum?
Bir ak troll kendince saray savunması yapmıştır. Biz bize cumhuriyeti armağan eden insanın anıtı adına helal ediyoruz o parayı. Sen ülkeni yangın yerine çeviren insana helal ediyo musun?
Yok atatürkün mal varlığı yok anıtkabir masrafları ulan damat beratın holdingi var sikinde değil nasıl olduğu.
görsel
Dir.
ikinci entry gereken cevabı vermiştir şimdi sessizlik adamı acısıyla yan yana bırakın swh.
Halkın ödediği faturadır. Evet.
elektrik parasını savunanların
cenazeleri anıtkabirden kaldırılsın.
gece bu şekilde aydınlatılan binlerce yapı var iken kafanıza tek takılan anıtkabir mi oldu?
Konu elektrik değil ki konu Atatürk. Çok belli ediyorsunuz.
Trt ye pay vereceğime atamın bana bıraktığı hatırasını. Elektriğini öderim.. Helal olsun..

Benim çocuklarım evde donarken fazla klima çalıştırmadığım için
Doğuda kaçak elektrik ile ağıl ısıtanların faturalarını ödiyeceğime,

Ülkeye güzel bir ad bırakan atamın elektirik faturasını öderim helal olsun.
Doğuda tanımadığım bilmediğim insanların kullandığı kaçak elektrik bedelleri benim faturama kaçak elektrik bedeli olarak yansıyor ve ses çıkarmıyorsak buna kimsenin ses etmeye hakkı yoktur.
günlük saray israfının yanında devede tüydür.
Ücreti ödenen faturalardır.

Ulan piç 1000 odalı saraya takılmazsın, doğuda ödenmeyen faturalara takılmazsın ama örümcek beyniniz buna takılırsın aferin.