Aslan parçasına bak be, yolun ortasında yatmış sokağı koruyor.

görsel
görsel

Valeeeee... Pazarlar olmasın bro.
Perşembe yaylası..

görsel
Erdek - Narlı Köyü
görsel
görsel
Böyle dalganın mına koyim.
görsel
görsel
20 günlüğüne izmir'e gelmiştim ve ilk geldiğim gün bu tek gözü kör kediyi gördüm. fotoğrafta pek belli olmuyor ama çok zayıf ve kirli bir sokak kedisiydi. ben de ona her gün yemek ve su verdim sürekli karnını doyurdum. ben ona bakmaya başlayınca peşime dolanmaya başladı. her gün bizim eve geliyordu sürekli yanıma gelip kendini sevdirtiyordu artık beni sahibi gibi görmeye başlamıştı bana çok bağlanmıştı aynı şekilde ben de ona. ama maalesef bugün istanbul'a geri dönüyorum ve bu kediyi burada bırakmak zorundayım. ondan ayrıldığım için çok canım yanıyor ama gitmek zorundayım. inşallah takıldığı yerlerde karşısına hayvansever insanlar çıkar da ona yardım ederler diye dua ediyorum kendimi böyle teselli ediyorum. şu bakışını hiç unutmayacağım..

edit: şu entryyi eksilemenizdeki amaç nedir acaba? merak ettim cidden. sanki kötü bir şey yazdım aq. bu dünyada ne kadar şerefsiz insanlar var ya.
görsel
Keyif..
(img:#1726152)
Şans getireceğini zannetmiyorum.
görsel

Közde kahve mis mis...
görsel
görsel
Köy evinde ateş başında cinli hikaye anlatmak.
görsel
Floransa.
görsel
görsel
Memleketimi ve kumru'yu çok özledim. iner inmez hasret gideriyorum.

görsel
görsel
görsel

Sagalassos antik kenti ve antoninler çeşmesi.
Becerikli yazar itemi.
görsel
(img:#1726434)
Atayım mı seni?
Benimki. Kendisi 231 numara ve çok utangaç.

görsel
görsel

Vezirköprü’nün herkese selamı var.
görsel

Uyumak istiyorum..
görsel
görsel
her gün ilk defa görüyormuşçasına heyecanlanıyorum. demem o ki belki de aradığınız huzur bir fanide değildir. size neyin iyi geldiğini bulun ve onunla olun.
görsel

bardağın tipine yaa. daha küçüğünü bulana kadar favorim bu bardak.