bugün

Şunu da hava atma aracı haline getiren bi yeryüzü memleketi ,bi millet olduğuna inanmıyorum.

Neden bu mazlum edebiyatına bu kadar duskunuz bilemiyorum.

insanlar ölümle pencelesirken senin skindirik depresyonun için kullandığın antidepresan bende sana karşı hiçbir etki yaratmıyor söyleyeyim..

Bak yine sinirlendim. Gideyim de antidepresanımı içeyim!
olmayan havadır. zibilyon çeşit ilaç kullandım hiç birinde o havayı hissetmedim.

en son kullandığım intihara meyilliler içindi. abicim ben can atmıyorum direkt cehenneme gitmek için ne diye intihara meyilli diye ilaç veriyosunuz. ben deve kuşu muyum?
Takmışsınız ant-i depresan kullanma olayına.işiniz gücünüz yok mu? Sikindirik depresyon demiş.lan bak bakalım ölümle pençeleşenlerin hepsi hasta mı onların içinde bileklerini kesen,uyuşturucu batağına düşen,damdan atlayıp intihar edenler var.çünkü görmediğin bir şeyle savaş veriyorsun.o hap o şeyi görmeni sağlıyor.hiç muhtaç olmadığın belli amk ergeni gelmiş demogoloji yapıyor.
( kafanıza göre değil doktor kontrolünde aldıktan sonra bu saçmalıklara kulak asmayın)

Edit: o dediklerinin yaptığı davranış.başkalarının hastalıklarını hafife almayı gerektirmez.net.
Milletin açıklarından beslenmeye bayılıyonuz.
Kullanan kullansın, reklamını yapmasın yeter.

Bu insan başka bi hastalık sebebiyle başka ilaçlarla etkileşim riski olmaması için ancak bunu ifade eder.

Durup dururken antidepresan kullanıyom yeaa demenin havadan başka bi sebebi yoktur. Net!

Allah bütün o psikolojisi bozuklara da şifa versin.
çevreye kısık kısık bakmayı gerektirir.
olmamasi gerekendir.

antidepresan kullandigini milyon kere dile getirip cool oldugunu sananlar da insallah sizofren olup antidepresan degil de antipsikotik kullanirlar o zaman gorurum havalarini.
(bkz: Benim hallerim var)
Antidepresaniyla hava atanlarca hunharca reddedilen Havadır.

SOYLEMEYECEKSiNiZ ARKADASIM!
Ne havası resmen sorun, psikolijisi bozuk insan taneciği.
onu alanlar bunu da aldı

(bkz: kor aspirin kullanıyorum havası)
Olmaması gereken durumdur. herkese söylemenize gerek yoktur. bilmesi gereken insanların bilmesi yeterlidir. bunu söylemeniz her insan tarafından anlaşılmayacaktır. Doktorunuza bunu sorduğunuzda size neden anlatmamanız gerektiğini daha açık belirtecektir.
yarama bastın sevgili yazar. tam bu şekilde çok fena sinir olduğum bir kız var, ne zaman twitter hesabına girip baksam mutlaka bir antidepresan fotoğrafı, yoksa antidepresan ve doktor içerikli tweet görüyorum. yazık günah kızlar, aşırı komik görünüyorsunuz dalga geçiyoruz alay konusu oluyorsunuz bakın burda.
sanki 100 morfin basıyo amk insanı .
büyük ihtimal yabancı filmlerde oynayan güzel kız ya da erkeklerin antidepresan kullanması sonucu kişiye çekici gelmiş olan durum.
Ortamda ilgi çekmek için her türlü yolu deneyen gerizekalı tip.
Hava değildir. Kafadır.
Antidepresan kullanıyorum kafası.
Psikolojim bu derece bozuk yani demek.
bunun kafa gidik bakışlarını yanlış anlamak. *
Ne havası deli etiketini yapıştırıyorlar.
görsel