bugün

kendi kendilerine sıkıntılarını aşamadıkları için antidepresan kullanıyorlar. yoksa kimse kendisini aptala çeviren, birsürü yan etkisi olan ilaçları kullanmak istemez.
7 yıllık ilişkinin sonunda ve evlilik arifesinde terk edilmiştim.
Sırf canımı yakmak istediği için aldatılmış olduğum yalanına inandırılmıştım.
Akademik yönden derecelerle dolu bir hayatım olmasına rağmen yıllardır işsizdim.
Küfürleşmeden, birbirlerine hakaret etmeden bir gün geçiremeyen ebeveynlere sahiptim.
Konuşacak bir tane bile arkadaşım yoktu.

Deste deste hap tükettim aylarca. Ve işe yaradığını söyleyemem. iyi günler.
Boynuzlandım, antidepresan kullanıyorum.
vücudumun kafasına göre yersiz zamanlarda adrenalin salgılaması durumundan mütevellit.
Çevreleridir yüksek ihtimalle sıkıntıları.
Çevresinde kendisini düzeltmesi gereken ve aslında o ilaçlara ihtiyaç duyan birçok kişi vardır; fakat kullanmıyorlardır. Nazları bizimkine geçiyordur / sorumsuzlukları bizimkine yansıyordur. Çevresini düzeltmeyen kardeşimiz; kendisini onlara daha katlanabilir hale getirir bu ilaçlar yardımıyla.

Maddi manevi bile bile kimsenin lades demeyeceğini düşünerek; sıkıntılarını atlatabilmelerini, ilaçsız da iyi günlere ulaşabilmelerini diliyorum.*
Sabaha kadar üzerinde konuşabileceğimiz yan etkilerinin yanı sıra; hangi ilacın iyi geleceğini bulana kadar, ilac değiştirmekten yorgun düşer insanlar; etki gösterecek ilac icin 3 ay 6 ay bekler.. kimsenin içinde değiliz, bilemeyiz derdini; oturduğumuz yerden konuşmak çok kolay.. biz bunu öğrenemiyoruz.*
bitmesi.
Yazmaya üşendim. içsem bi dert içmesem bi dert.
Robot etkisine kapılan insanlardır. Antidepresan denen baş belaları insanlardan duygularını almaktan başka bir işe yaramamaktadırlar. Şayet kişilerin durumu çok ciddi değil ise antidepresan kullanmamaları tavsiye olunur. Bu ilaçlar psikiyatristler tarafından derinlemesine araştırma yapılmadan verilmektedir ki bu durum giderek ağırlaşan ilaçlar serisine bağımlı olmanıza sebep olabilir. Tavsiye edebildiğim yegane şey hastaların kendilerine evvela gerçek ve işinde tecrübe sahibi bir psikolog bulmalarıdır. Her şeyin kendilerinde bittiğini anladıkları vakit o uyuşturucu kılıklı ilaçlardan kurtulabilirler.

Allah cümlesine sağlık sıhhat nasip etsin inşallah.
Uzun süre kullanımda tik titreme gibi şeyler bırakıyor bünyede. Bünye dışardan kimyasal bir uyaran bulamadıkça mutlu olmayı unutuyor, içe dönüşler başlıyor, kendi derdi kendi sıkıntısı ben ben demeye başlıyor gitgide birey. Yani kullanacaksanız da bilinçli kullanım şart.
kabızlık ve ağız kuruluğu.

not: kimse yazmamış ilginç.

not 2: antidepresan
Antidepresan kullandıkça, bedeniniz (kaslarınız ve beyniniz) zayıflar. Hareketsiz kaldıkça, düşünmek için daha fazla zaman bulursunuz. Düşündükçe daha da kötü olur.
Tavsiyem, sürekli hareket edin. Depresyondan "koşarak" kaçın. Çünkü sizi tam anlamıyla yakaladığında ve ilaçlara gömüldüğünüzde kaçma ve hareket etme fırsatınız olmayacak.
anti depresan iceceginize ot için daha faydalı aq.
Duygular ilaçlarla degişmez. Boyle ilaclar kesinlikle zararlidir kesinliklr kullanmayin.
baş ağrısı.
Bağımlılık yapar
Refleks zayıflatır
Kilo problemleri başlar
Ani duygu değişimleri olur
intihara kadar sürükler
Aniden bırakıldığında baş ağrısı yapar ve kullananların çoğu ayyy berke bnde biplr vr tmm mi dlym bn .s.s tribinde olan sikik ergenlerdir.
antidepresan kullanmaya başlamaları, bana kalırsa bir insan pedofili, şizofreni vs insanı sosyal açıdan aşırı etkileyen bir hastalık geçirmiyorsa, ilaçsız tedaviye yönelmeli. çünkü o ilaçlar bağımlılık yapıyor ve bağımlılık yaptığı insanların hayatlarının içine ediyor.