bugün

yazarların olması gerekendir.
hobbitlerin olması gerekendir.

edit: hobbit kitabını okuyun da gelin.
troller sözlüğün olmazsa olmazıdır ve trollsüz bir sözlük çok sıkıcı olur. bu sebeptendirki anti troll diye bir birime gerek yoktur. saçmalık !
sözlüğe eklenebilecek fasilite. böylece belirlediğiniz yazarların ne başlıklarını ne entarilerini görürsünüz. oh, miss...

"yok, ben illa troll besliycem" diyosan seçimlik yapılır, arada bunlara fındık fıstık atarsın, çiftleşmelerini falan seyredersin, neg'zel.
(bkz: antiqa)
trollerin aşırı artmasıyla gereksinim duyulacak olan birimdir. zira bu birim troll seviyesini belli bir düzeye indirdikten sonra çalışmayı bırakmalıdır ki ekosistemin dengesi bozulmasın. besin piramidinde trollerin de yeri vardır evlâdım. onlar hiç olmasa sıkılmaz mı troll seven bünyeler? sıkılan bünyeler kaçmaz mı? kaçan bünyeler piramitteki diğer unsurları da kaçırmaz mı? bir bakmışsınız terk edilmiş, kurak diyar olmuş bu yeşil vadi.
bir kernel amadeus, bir morganize işler olmasa burası özelliğini yarı yarıya kaybeder.** troll'ler sözlüğün tuzu, biberidir. böyle firefox eklentisi gibi duran başlıkları şiddetle kınıyorum.*
Gandalfın olduğudur. (bkz: azıcık ucundan)