1. 1.
  eczanelerden reçetesiz alınabilen çok hafif dozda bir uyuşturucu. mide bulantısına karşı ve uykusuzluğa uzun yolda bire birdir.
  1 ... arude50
 2. 2.
  alkolle ve antidepresanlarla kullanılmaması gereken bir ilaç .
  1 ... sidikli kontes
 3. 3.
  bir klişe olarak "gemi" ya da herhangi bir araç tutmalarında kullanılır.

  asıl, bulantı ve kusmayı önler. uykuya eğilim yapar.

  isteğimizin dışında çalışan karın adalelerini bloke eder.
  ... wolfgang
 4. 4.
  uzun otobüs yolculuklarında tavsiye edilen, reçetesiz alınabilen bir ilaç. eğer yol çok uzun ve otobüs kokuyorsa bir tane yutmanız tavsiye edilir. bulantı önler ve kişiyi miskinleştirerek rahat yolculuk yapmasını sağlar.

  ancak bu ilaç daha çok amacının dışında kullanımlara gebe kalmıştır. yüksek miktarda alındığında feci halüsünojen etkileri vardır. boyutu çok küçük olan bu ilaçtan 10 adet yutulması halinde halisünasyon etkiler kaçınılmaz olacak, kişi gördüğünü sandığı bir çok sanrı ile gerçek ile gerçek dışı yaşam arasında gidip gelecektir. fazla kullanım büyük tahribatlara yol açabilir. siz yinede çocukların ve müptezellerin uzanamayacağı yerlerde saklayınız.
  1 ... rdkmks
 5. 5.
  antiemetik bir ilaçtır.
  ... umutluyum hala
 6. 6.
  AKILLI VE ÇOCUĞUNU TANIYAN ANNELERiN, SEYAHATLERiNDE ÇANTALARINDA MUTLAKA BULUNAN ÇOK VERiMLi iLAÇ. ''AT 2 TANE EVLADIM, BATIRMA ORTALIĞI HADi BAKiiM''
  1 ... novakatinamite
 7. 7.
  (bkz: antivomitik)
  ... umutluyum hala
 8. 8.
  uzun yolculuklarda mide bulantılarını önleyen, yolun tuttuğu kişiler için birebir olan ilaçtır. etkisi garantili olmasına rağmen, küçük diye birden fazla almanız tavsiye edilmez, fena halisünojen etkisi vardır.
  ... wolf
 9. 9.
  aşırı kullanımda böbreklerde ağır hasara sebebiyet veren, alerjik boyutta kızarıklık, yan etki boyutunda ise ağır sanrısal roman kahramanlığı * görülmektedir.
  -1 ... pietro pacciani
 10. 10.
  abartıldıgı kadar guclu bi etkisi yoktur ancak 2 kutu tuketildikten sonra arkadaşlarınızdan bile yardım isteyemeyecek hale gelıyorsunuz.

  su etkiler sıklıkla görülür :
  --- lan bişi mi gelio
  --- hangisi abi sarı saclıyımı dion gibi sacmalamalar hiç yanında olmöadıgı halde en yakın kankanla konusursun yatak işkenceye donusur sankı sola donsen rahatlıcan ama dondugunde yıne aynı sıkıntı
  -1 ... ketche