bugün

yüzme bilmeyene , mayıs ayında "ya öff bu ne sıcak" diyene, kar görünce sevinmeyene, sapan nedir duymayana... hayretle bakmaktır.
ayrıcalıktır antalyalı olmak. antalya sevilmez aşık olunur.
maalesef gece saatleri bazi semtlerde * * * travestilerin laflarına maruz kalmaktır.

- gel yakışıklığğaaa birbirimizi ısıtalım ?!?
- yok baba sağol *
otobüs ve dolmuş şöförlerinin türkiyeyi avrupaya ne derece rezil ettiğini hergün görmektir antalyalı olmak. lan bu otobüs şöförleri bir tek antalya'da mı dana ? bu gün yine gözümün önünde yaşlı bir kadının otobüsten inmek üzereyken şöförün gaza basıp kapıları kapatmasıyla nasıl kapıya sıkışıp düştüğüne bir kez daha şahit oldum. bir de haysiyetsizce acele etseymiş demesin mi angut herif. bir de neden turistlerin çok yoğun olduğu kunduya, belediye otobüs göndermiyor anlamış değilim, turistler ufacık dolmuşlarda ayakta gidip geliyor, dolmuş çilesi çekiyorlar. hayır çok sallamam ben turist murist ama, yani ben bir ülkeye gitsem aktif olarak en çok içinde bulunacağım durum ulaşımdır. en çok ona dikkat ederim heralde. yazık ya çok yazık.
genel ve yerel seçimlerde %75 ihtimalle deniz baykala oy vermek.
gerçek antalyalı olmak pazar sabahı denize 6 da gidp 7:30 da dönmek meydanı göç edenlere bırakmaktır.*
antalyalı olduğunu "övünmek gibi olmasın ama"dan önce söylemekmiş. antalyalı eniştemden ben böyle gördüm, böyle bilirim.
fazla uyanık olmaktır..