bugün

*

çok fazla yaş farkı varsa pek de mümkün olamayacak durum, ama anne iletişimi güzel kurabiliyosa tadından yenmeyecek bişey olur ayrıca anlattığınız herşey en güvenilir yerde olur.
-bak kızım ben senin arkadaşın olmak istiyorum, neden kendini benden uzak tutuyorsun
+peki, bir sigara versene kanki..
-..!
anneyi arayıp; "kanka atla gel çabuk süper bi bar bulduk bak adresi veriyorum" vs. sv.
dedirtebilen bi durumdur. önerilmez.
asla başaramadığım, başaranlara imrendiğim bir durum. *
bazen şenlikli bazen de sinir bozucu bi durumdur.şöyle ki dışarıda gezerken geçen kızlara her ikinizinde bakış açısı aynıdır ve hemen yorumlara başlarsınız güzel kızmış falan filan vs , yemek yemeye çıktığınızda zorluk çekmezsiniz çünkü gitmek istediğiniz restaurant ve yemek istediğiniz yemek aynıdır,ayaklarında spor ayakkabıları olduğundan sebep dışarıda hızlı yürümeniz kolaylaşır ona uymak zorunda kalmazsınız fakat eve döndüğünüzde sadece bir tane notebook'unuz varsa onunla paylaşmak zorunda kalırsınız ve saatlerce başından kalkmıyorsa çıldırırsınız.
- lan anne 2 çay getirsene bize
+ ipne kalkıp kendin alsana
- saygılar.
+anne ya bana bi kız yapsana.
-e oğlum sanada yapmadığım kadar hatun yaptım yeter artık.
+ya anne markasız'a ayıp oluyorda o yüzden kızları ..lemiyorum.
-e markasız'a da yapalım bir tane. dur bakıyım ama onda da tip yokmuş. kih kih kih.
*hönkk
+puaaa annem t***k geçti lan senle.
*hoşçakalın benim bi işim vardı da.
arkadaşlığın b.kunu çıkartanlar için, bir gaflet anında, 'ya anne iyi de, misal, evlendiğin herifle ilk defa o gece deniyorsun ve adam iktidarsız çıkıyor. böyle bir riske girmemek lazım bence!' şeklinde şuursuz diyaloglara girip de, her an k.çta patlaması an meselesi olabilecek hadisedir,abartmamak gerekir. (bkz: aslında oyle demek istemedim ben) (bkz: dur vurma anne)
anne ile arkadaş olunmaz. dost olunabilir. dostta her zaman size iyi ve kötü yaptığınız şeyi soyler. arkadaş gibi değildir. arkadaş günün adamıdır. ama dost öyle değildir.sürekli yanındadır.
kız cocuklar için cok kolay olsa da erkekler için zor olan durum. gidip annene "dün akşam bardan bi karı kaldırmışım aklın almaz" şeklinde hikayeler anlatmak türk toplumunda pek tasvip edilen bi durum değildir.
Sorununuzu, derdinizi, kederinizi ve en önemlisi hatalarınızı söylemeniz gereken yegane kişilerdendir. Zira gün gelir dost bildikleriniz dahi hatanızı yüzünüze vurabilir, kullanabilir ama anne kendinden çok sizi düşündüğünden size zarar gelecek sizi üzecek seyi size dahi unutturmaya çalışır.

Bu arada benim yeşil gözlü(!) annem * *, valla seviyorum seni.
görsel
her zaman kavga durumu ama o olmadan olmuyor olamaz zaten. an itibariyle tartışılan anlardan biridir.
herkese nasip olmayan, inişli çıkışlı ama kral durumdur.
olmsuz durum. anne arkadaş olunca anne kim olacak. arkadaş çok bulunur ama insanın bir anneye ihtiyacı vardır 70 yaşına da gelse.
sevgi karmaşasından doğan durumdur.
anne annedir, arkadaş arkadaş...
sevginin sınırlarında aşmalar ve taşmalar can yakar...
eğer anneniz yanınıza gelip kızım ben senin hemde arkadaşınım diyosa sakın inanmayın. tamamen ağzınızdan laf almak için denenen bi yoldur. kaldıki anneyle arkadaş olunmaz olunamaz. doğaya aykırı bi durumdur yani. sen şimdi arkadaşına dediğin gibi annene '' naber pampaaaa bugün babamla ne haltlar yediniz hadi hadi utanma arkadaşlar bugünler içindir'' diyemezsin. arkadaşlar birbirine saygı gözetmeksizin malmısın la öküzmüsün falan der ama annene saygı göstermek zorundası. özetle anneniz hep anne olarak kalsın daima öle kalsın ebediyen anne olsun.
olması gereken durumdur.
Biz annemle kanka gibiyiz
a:Kızım yokmu hoslandigin yakışıklı biri ?
Pd: Of anne ya!
a:hehehe
Pd: Ben odamdayim anne !