bugün

bizim bir arkadaşın arkadaşının başına gelen olaydır. bu evli çiftin 1 tane ortaokula giden çocukları var. neyse geçen yıl bu çocuğun annesi oğlunu, bilgisayarın başında masturbasyon yaparken yakalıyor. çocuğa önce kızsada oturup ergenliği falan anlatıyor oğluna işte bu yaşta normal v.s diye. neyse çocuk oyun oynamak için dışarı gidiyor annesi de bilgisayara oturuyor aklına internetin geçmişine bakmak geliyor acaba nelere baktı diye. kadını gördükleri şok ediyor çünkü gördüğü resimler yıllar yıllar önce sitelere, forumlara v.s yüklediği kendi yüzü sansürlü resimleri. twitter'ın müstehçen hesaplarına v.s kadar düşmüş, yayılmış.

tabi acı olan konu internette yayılması da değil, öz be öz oğlunun kendi fotolarına bakarak masturbasyon yapması. tabi kadın günlerce kendini yiyip bitiriyor en sonunda kocasının ısrarları sonucu söylüyor durumu. tabi adam da mahvoluyor derken şiddetli geçimsizlik başlıyor. boşanma kararı alıyorlar.
abi eline yüzüne bi su tut istersen.
Kesin yaşanmıştır bu.

Bu kimin mottosuydu amk. Aklıma geldi bi an.
(bkz: başlık açardım)
görsel
Nasıl dünyaya geldiğini (ana rahmine düşmesi esnasını ve annesinin doğum videosunu) görmemiş çocuk akla gelince...

Asıl travma o zaman yaşanır.
şu senaryoyu düşünecek kadar boş bir insan düşünemiyorum:) veya düşünüyorum aklıma ilk gelen (bkz: nolan sen misin)
(bkz: Scorsese is that you)