bugün

az sonra anlatmaya başlayacağınız hikaye ile yaratıcılığınızın denenmesidir.
benim değil anne. müstakbel küçük oğlunuzun bir komplosu.
trainspotting adli filmde çok güzel işlenen konu.

--spoiler--
oğlunun montunun cebinde enjektör bulan anne nin bakışları, kahramanızın bir halıyla beraber başka dünyalara zerk ederken yaşadığı zavallılığın göstergesiydi.
--spoiler--
anneye cep teki faturalar yerine sigara paketini çıkartıp uzatmaktan daha iyi bir eylem.
annenin yanında cepten konyak şişesinin düşmesi yanında bir hiç olan durumdur.
annelerimizin yanında cepten patır patır hapların, inne lerin düşmenin yanında, 5 parasız kalan durum
-çok içme onu.
+tamam anne. çay var mı ?
zaman: lise çağları
karakterler: benim odanın dolap çekmecesinde silme istiflenen camel paketlerini bulan annem ve ben.

anne: şu çoraplarını da şu çekmeceye koy diyorum sado kaç ke..!!!! sadooo??
sado: ya anne, benim değiilllll!
anne: sadoooo? hem de camel!! oluum yazık değil mi? kaç yüz paket var burda? ayyyy yazıııııkkkk! bari hafif bişi içsen be çocuğumm?
sado: ya anne yok yaaaa! valla benim diil, paketi biriktirene, camel trophy saat veriolar ya, ali'nin paketi, ahmet'in paketi..arkadaşlardan topluyorum..
anne: cık cık cık..vah evledımm vaaah!
sado: üfffff, elime sçım ya..

hamiş: zavallı anne, günlerce yüzünüze acı dolu ifade ile bakar bakar bakar...
yaşanması çok berbat olacak durumdur.. yaşanması ihtimalinde söylenecek sözler tahmini olarak verildi:

+ yavrum bu neee?
-anne şimdi aslında bu benim değil anne arkadaş bana verdi saklamam için o içio aslında ben içmiom ben taşıyom sadece. o içerken bakıom valla anne..
+ yavrum mal mısın? ne bakıon sen de iç..*
- anne olmaz ben bırakcam artıkkk
anneyse çok problem değil de babaysa o zaman daha bir yaratıcı olmanız lazım.
psikopat ağabeyin öğrenmesi en vahim durumdur.
kondom düşürmesine tercih edilecek durumdur.
aynı sigara paketinin az sonra bütün bir şekilde ağzınıza gireceğini haber veren hadisedir. büyük ihtimalle anne bir hışımla eğilip yere düşen paketi alır ve çocuğun ağzına tıkar. devamında da tehditkar bir adet cümle savurarak mekanı terk eder;
-akşama babana da gösterirsin artık nasıl içildiğini.
yapacak bir şey yoktur. ve evet, her şey için çok geç kalınmıştır.
sonunda , boşuna* giden paraya yanma hadisesidir.
(bkz: gözden düşmek)
O anki g.t korkusuyla yaşanan diyaloglarda kişinin kendisinden son derece utanmasına neden olacak eylem. örneğin;

-Bu ne ??
+Iıı öyküm' ün anne onun evet.

Bu ne lan ?
+Murat' ın vallahi murat' ın bak, ben yapmam anne öyle şeyler bak ben sana demedim mi nefret ediyorum hani babam içiyor diye üzülüyorum ben içermiyim anne, anne vallahi bak anne yapmam öyle şeyler anne anneeeeee...
"arkadaşın paketi ya bende kalmış." yalanına en uygun yer.