bugün

1968'de epilepsi hastalığı teşhisi konan ve geçirdiği atakların sebebinin ruhuna şeytanın girmesi olduğu inanan kadın. 1975'te şeytan çıkarma seansı için kiliseden izin istemiştir ve bu izni kabul edilip 2 rahip atanmıştır. haftada 3 kez yapılan bu seansların sonuncusu 30 haziran 1976'da yapılmış ve bir gün sonra da anneliese michel hayatını kaybetmiştir. bu arada rahipler bütün seansları kaydetmişlerdir. ölümünden sonra ailesi ve rahipler ölüme sebebiyet vermekten yargılanmış ve 6 ay ceza almışlardır. alman katolik kilisesi de yine ölümden sonra anneliese'nin ruhuna şeytan girmesi gibi bir durumun olmadığının söylemiştir.

ayrıca yaşadıkları 2005 yılında film yapılmıştır.

filmi için :

(bkz: the exorcism of emily rose)
günün anlam ve önemine uygun kişidir.
korku gecesinin olmazsa olmazıdır.
niye hatırlattınız gece gece götüm başım 3.5 atmıştı exorcist'i izlerken.
ölmeden evvel 7 dil konuştuğu iddia edilen kadındır.
inci sözlükten bir arkadaşımızın swfsini yaptığı kadındır.

http://inciswf.com/ffgfggf.swf
meşhur exorcism fenomenolojisi bu kadın aracılığıyla doğmuştur. ailesi şeytan çıkarma seansı için rahiplere dil dökse de, uzun süre yanıt alamamışlardır. nihayet yardımsever bir yerel rahip bu işi üstlenmiştir. kızcağıza tam 10 ay bu ayinlere yapılmış, ama sonuç alınamamıştır.

nihayet , kendi idrarını içen anneliese, 10 ay yemek yemediğinden hayatını yitirmiştir.
gece gece akla gelmiş kadın. * şeytan çıkarma ayinlerindeki ses kayıtlarını dinlemek yürek ister.
görsel

görsel

içine şeytan girdi denerek çeşitli işkencelerle öldürülen genç kız. Öldüğünde 31 kiloydu. şeytan çıkarma kisvesi altında yapıyorlar. ne kadar doğru allah bilir.. ayrıca the exrocist'in ilham kaynağıdır bu talihsiz kız. ..

O çıldırış sırasındaki Gerçek ses kaydı için:

https://youtu.be/-4xiT67GrbY

Hayat hikayesi için:
http://onedio.com/haber/s...iblisli-genc-kadin-508376
yazık. sağlığında çok güzel bir kızmış. çevresindekilerin bağnazlığıyla hurafelere inandırılmış ve göz göre göre ölüme götürülmüş hasta bir kız. ölümünün sorumlularına verilen altışar ay ceza çok az olmuş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.