bugün

annelerin çocuklarının penisini ellemesidir.elbet herkesin annesi küçükken yapmıştır.

hanimiş oğlumun pipisi vb. sözlerle ellemiştir.
Anasina karsi sapkin duygular besleyen manyaklarin dusunup tahrik oldugu masum eylemdir. Eller hatta oper bile anneler ama buna cinsel bir anlam yuklemek sapikliktir.
cümle içinde penis yerine pipi dense sorun çıkmayacak altında başka mana aranmayacak durum. buldunuz mu pipi ile penis arasındaki farkı?
30 Yasina gelip de pipini afedersin penisini annenden baska elleyen olmamissa gelip boyle baslik acarsin.

normaldir, olagandir.
ilerki dönemlerde çocukların tikli olmasının en büyük sebeplerindendir. ayrıca daha da abartılırsa çocuk eşcinsel olabilir. olabilir diyorum çünkü eşcinsellik bir hastalık değildir.
anadır büyütür, besler sever anlarımda.

bir insan niye böyle bir başlık açar.

ne arar yada ne ister hayatdan acaba.
Şaşırdığım başlıktır bunu genellikler anneler değilde , amcalar yapar şayet şöyle ;

+ Nerdeymiş aslanımın çavuşu .

Gibi . Tabi küçükken yaparlardı .
ya annesinden ya da pipisinden umudunu kesmiş kişinin sözüdür.

ciddiye alınmamalıdır.
genelde 1-2 yaş arası bebeklerde olan bir durumdur.

anne eğilip ''hanimiş mete'nin pipisi '' falan der. burnuna okşar gibi pipisine dokunur. mete de güler. bu sayede mete'nin algılama yeteneği de gelişir.

bunda ayıplanacak ve ya yadırganacak bişey yok. anne sonuçta bu. günde 3-5 kez altını değiştiren, ona banyo yaptıran, onu doğuran kadın.

art niyet arıyanın beynine attırayım..
ellemek ne kelime sayın sözlükçüler, ben "hanimiş oğluşumun pipisi diyip öpenini gördüm".
ondan çıkmış severde döverde...
penis değildir henüz o, sadece çiş yapma organıdır. onun dışında fikirlere ise psikologlar cevap veriyorlar.
gariptir. babanın kızının kukusunu ellemesi ne kadar garip ise bu da o kadar gariptir.
hiç mutlu olamadığım olay. Hayır niye elliyorsun ki gardaş
ben küçükken annem banyodayken liflerdi ben elimle kapatırdım sonra çek elini yapim derdi bende sen çık yaparım derdim 5 6 yaşında edeb böyle oluyo .