bugün

çocukların kabullenemedikleri, kabul etmek istemedikleri gerçektir.
(bkz: güldürürken öldüren entryler)
"Ben doğduğuma göre , sütcüye de benzemiyorsam, sanırım sevişiyorlar." şeklinde bir yaklaşımla doğruluğu teğit edilecek durum.
(bkz: acı gerçek)
cocuk tarafından; "baba; anneme bunu nasıl yaparsın" dan ziyade "sevgililer gününüz kutlu olsun" mantigiyla yaklasilmasi daha uygun olan gercek.
Bunu yaparak bizi peyda ettiklerini bilmemize ragmen, onlara karsi bir uyuz olma durumu yasanir, nedense yakistiramayiz.
Leyleklerin getirdigini daha cok mantigim alir .
yalandır! lütfen efendim! kim uyduruyor bunları?
daha neler?!
şaşırılmayacak bir durum. asıl dedemle anneannemin zamanında sevişmiş olması çok garip yapıyor beni. sanki böyle içime kıymık batıyor dostlarım.
Bunu düşünen insanın 2 3 yaşında kız kardeşi varsa, o da ilerde sevişeceğini bilmesi gereken, bunu sorunsal yapmaya çalışan bir tiptir efendim. Gereksiz.
normal bir durumdur, *.
sağlıklı veseks yapmalarına engel yoksa gayet normal bir durumdur.
seksin kötü, günah ve erkeğin kadını aşağılaması gibi hastalıklı düşüncelerin bazı kişilerin bilinç altında yatmasının sonucu bu durum kabullenilmeyebilir.
muhtemelen siz yirmili yaslardan kucuk oldugunuz icindir. Ilerleyen senelerde yapmiycaklar öle kaka seyler merak etmeyin.
ve kişinin hala solo olması...

onlar bile....
Ve, birbirlerine kullandıkları hitapları ve ayy'ları kapı arkasından duymak, üstelik ilkokulda iken...
Sevişsinler ne olacak sanki. Senin gibi bi mal çıkacak çok mu? Napacan ertesi gün hapı mı içircen annene?
(bkz: seni leylekler getirdi yavrum)