bugün

sözlüğün 11. nesil taze yazarlarından. kendisine hoş geldin diyor, güzen entrylerini bekliyoruz.
yeni yazardir.
anladigim kadariyla kizdir.
harun abi olabilir.
umarim aseksueldir ve vurduruyordur.
o kadar da yeni yazar değildir. başlığı yokmuş sadece. yazdıklarına biraz baktım da başlarda güzel gelip sonlara doğru trolle sarmıştır. yakışmamış. kendisine yazdığı bir entry ile cevap vereyim. (bkz: ilgi çekmeye çalışan troll)
hoş gelmiş yeni yazar. inşallah 22 yaş üstü bayandır.
sanırım yeni sözlük trollerinden biri.

inşallah eline bileti verip uçururlar..
dikkat çekmeyi başarmış yazardır.
troll diyenler, mesajına cevap bulamayanlar vs..
(bkz: seks hakkında yazan kadın yazara harun abi deme eşiği)
mesajda yüz bulamayanlar;
üff neler dönüyor bir bilsen kendini yakarsın. ama "neden benimle değil neden? neden?" diye sormaktan helak oluyorsun. sen değilsin çünkü senin gibi binlercesi var ve yarattığın zerre fark yok.
Harun abidir büyük ihtimalle ama değilse caps atsın yazarı.
otobüste nasıl seviştiğini merak ettiğim yazar. acaba mesai çıkışı mı bindi otobüse? onlarca insanın arasında kalıp fortlandı da buna seviştim mi diyor? aklımda deli sorular. aydınlat beni yazarcım.
on numara beş yıldız sevişken hatun.
Tipik, eşcinsel eğilimlerini sözlükteki barzoların teveccühü ile yatıştırmaya ve daha tatmin etmeye gelmiş trol,

(#26590567)

Kafasında kurgulamış falan ama Hiçbir kadın sabahlara kadar ağır sevişse de bu şekilde bir tahriş yaşamaz,

Ha ama siz erkek erkeğe şeederken taşşaklar çarpışıyordur, o ara tahriş oluyorsundur, bak onu bilemeyiz. Aranızda halledin, elleri pipisinde gezen elini sallasan elli tane bulursun. Üstelik adam madam demem kayarım diyenler de azımsanmayacak kadar çok.

Bir de kendi spermini tatmışsın, o da normal bir eğilim kınayamayız.

Mutluluklar, iyi eğlenceler yazarı.
haydar dümenin veliahtı seks konusunda bayağı tecrübeli.
Kadın düşmanı.