çok doğru bir başlıktır. ankara'da hiç bir sikim yoktur tam anlamıyla. anıtkabir'de olmasa bence yoketmeli. zaten apaçi ergenleri de heryerde insanları bezdirirler. şiddetle kaçınız.
bakanlıkların oldugu yerde turlaryıp küfür edebilirsiniz bürokratlara.
valla acayip stres atıyosunuz.
(bkz: Anadolu Medeniyetleri Müzesi).
(bkz: Augustus Tapınağı).
(bkz: Ankara Kalesi).
(bkz: Kızılcahamam Milli Parkı).
(bkz: roma hamamı).
(bkz: sad but true)
Ankara'da gezmek isteyene yer çoktur,anadolu medeniyetleri müzesi,ilk meclis,atakule olarak sadece genel,tarihi,turistik yerler söylenebilir, nasıl bir ortam aradığına bağlı ankara'da gezmek, tabi amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek değilse.
hacı sen ne diyosun anıtkabirde bir ilişkiye başladım layn. evet biraz garip bir giriş oldu farkındayım ama öyle abi.

işte ankarada yapacak gezecek görecek fazla bir yer yok. hele benim gibi duygusal bir adamı can evinden yakabileceğin tek yer orası. işte geziyoruz kızacağızla savaşların canlandırıldığı bir bölüm var panoromik resim de olabilir adı bilmiyorum gittim defalarca duygulandım ama adını merak etmedim. bu yazı bittikten sonra bakarım belki adına. neyse abi çanakkale büyük taarruz o bu derken. bir baktım hatun kişiye sarılmış göz yaşı döküyorum. haa anıtkabirde başlayan ilişki gönül isterdiki adam gibi bitsin olmadı orası ayrı...