bugün

aslında dil tarih coğrafya fakültesi olan yerdir. malum başık sınırı. neyse konuya gelelim.

bu orsupu çocukları ankara'da burayı güya kurtarılmış bölge yapmak istiyorlar. güya ülkücüler buraya girerken korka korka girecekler yusuf atacaklar. bunun için sürekli buraya saldırılar. daha önce kantinde ki türk bayrağını indirmek isteyen ibnleridde 8 ülkücü kardeşimi/abimiz engellemişti.

bu sefer akıllarınca yine olay çıkaracaklardı. ama ülkücüler yine müdahale etti. bir kardeşimiz kalbine yakın bir yerden bıçkalandı, birinininde başına demir sopayla vurarak yaraladılar ama şu an iki kardeşimizin de durumu iyi. hayati tehlikeleri yok.

ülkücüler olmasa tüm ankara üniverstesini saracak bu götler. allah silahı başında nöbet bekleyen askerimizden de, şehir de göğüs göğüse savaşan ülkücülerden de razı olsun.
kantinde sıraya geçmenin, meksika sınırını geçmekten zor olduğu fakültedeki teröristlerdir.
istanbul üniversitesi merkez kampusunda öğrenim gören ülkücülerin ankara dtcf'deki muadilleridir.

iü'dekiler (bir kaç kişiler) geçen sene uzaklaştırma aldıkları için, bu sene okul içerisinde hiç bir kavga olmadı, olmuyor. öğrenciler huzur içerisinde eğitimlerini alıyor, beyazıt'ın havasını ciğerlerine ve beyinlerine çekiyorlar.
"ah şu ülkücüleri ne çok özledik! keşke olsalar" diye sızlanan bir öğrenciye rastlayan olmadı.

ankara'daki tosunlara da tavsiye, okullarında kavga gürültü istemiyorlarsa uzak dursunlar okuldan. bayrak provokasyonunu da yemiyorlar artık başka birşey bulsunlar.

ek: bir de tosun üniversiteli olmuş ama imla kurallarına uygun biçimde başlık açamıyor görüyor musun sözlük?
her üniversitede olan terörist piçlerdendir. en kısa zamanda dağda geberip gitmeleri beklenmektedir su testisi misali.

kavganın bile bir onuru olur be amk.larım!

edit1: terörist sevici tespit edildi. şimdilik bir adet.

edit2: çoğalıyorlar. *
dtcf de bu tipler yıllardır vardır ve olacaktır. yıllardır kurtaramadıkları bölgeyi kurtarmak için daha çok solucan yetirştirmeleri gerekir. okuldaki ülkücüler olmasa hayatı zehir ederler.

yıllar öncesinden bizzat şahit olunan bir anektod:

bu mal ergenler okulun yemekhanesini kalitesiz! ve pahalı diye protesto etmek istediler. bu arada catering firması da sodexhoydu. hani şu bir çok özel firmanın yemek işlerini yapan standartları gayet düzgün bir firma olan sodexho. yemekhane kapısının önüne stand kurup ekmek içi kısır - evet kısır - dağıttılar bedava. hatta yemekhaneye girmek isteyenlere "dovamıza döstök olun" gibilerinden üstü kapalı tehditlerle engel olmaya çalıştılar. ben bu malları zaten siklemezdim çünkü hakikaten siklenecek tarafları yoktu. ben girdim yemeğimi yedim. millet bu kısırdan yedi. ertesi gün okul topluca kısırdan zehirlendi, millet perişan oldu. kimse de bu sığırlara hesap sormadı. normalde böyle toplu zehirlenmelerde bir şeylerin yapılıyor olması lazım. hiç utanmadan tezgahı toplayıp normal yaşantılarına geri döndüler bunlar da.

sonrasında sodexho "eaah sikerler be" diyerek bıraktı yemekhaneyi. mersinli barzo bir firma geldi bunlara yakın. herkes eski yemekleri mumla aradı.
kalabalıkken adamlar, sayıca az olduklarında kuyruklarını bacaklarının arasına alıp kaçarlar.

kızları orospu, erkekleri piçtir. sinsidirler. geneli kürt, dinsiz, ahlak yoksunu g.tverenlerdir.