bugün

şebnem ferah, zülfü livaneli, murat boz, grup 84 gibi şarkıcıların konuk olacağı yine eğleceli geçeceğini düşündüğüm bahar şenlikleridir.
(bkz: zülfü livaneli)
gitmek istediğim fakat içeri sokabilecek adam aradığım şenliktir.
kendi üniversitesinde doğru düzgün şenlik olmayan biri olarak imrenerek baktığım listeye sahip şenliklerdir.
alkollü içeceklerin içildiği nadir şenliklerden biridir.
girmek isteyen arkadaşların yanında okuldan biriyle 10tl karşılığı girebileceği , eğer ziyaretçi sınırı yoksa isteyene yardımcı olabileceğim şenlikler.

edit: erken satış 12.5 tl imiş. kapıda ise 25 lira olacağı düşünülmekteymiş. (bkz: oha)
yardımcı olma teklifim hala geçerli fakat bu durumda kim ister bilemeyeceğim.
Ankara'ya öyle yakışır ki bahar şenlikleri ben karını görmediğim gibi baharını da göremeyeceğim. Gidin eğlenin gençler. *
(bkz: allah rızası için biri beni içeri soksun)
finallerime ramak kala olduğu için içimdeki sesle hesaplaşarak gidip gitmemeye karar vereceğim şenliklerdir
-git bence eğlenirsin,
-finaller de yaklaşıyor,
-aman boşver finalleri dünyaya bir kere geliyoruz,
-vizelerde de sıçmıştım,
-moral çok önemli git sen git
*
22-23 mayıs tarihlerinde hiç bir sınavın ve tez teslim ödevinin konserlere gitmeme engel olamayacağı şenliktir.
diğer senelere nazaran çok da eğlenceli geçeceğini düşünmediğim şenlik.

6. kere görev alacağım şenliktir.. *
ankara üniversitesinde her yıl tandoğan kampüsünde yapılan organizasyon. organizasyona katılacak sanatçılar ve tarihleri şöyledir;
20 Mayıs - Sabahat Akkiraz - Zülfü Livaneli
21 Mayıs - Bedük
22 Mayıs - Şebnem Ferah
23 Mayıs - Seksendört - Murat Boz

vatana millete hayırlı olsun.
dışardan girişlerin 12.5 tl olduğu oha dedirten şenliktir.
alkollü fuhuş partilerinden biri daha, ki bu üniversitenin öğrencileri olarak biz biliyoruz ki buraya gelen adamın niyeti ya piyasa, ya da kız/erkek götürmek. (b.m.e.o.ç.)

düz: basın lan eksileri silersem namerdim.
Bu yıl 20-21-22-23 Mayıs tarihlerinde, Tandoğan Yerleşkesi şenlik alanında yapılacak. Ankara Üniversitesi Şenlik ‘10 etkinlik takvimi aşağıda belirtildiği gibidir:

20 Mayıs ; Zülfü Livaneli
21 Mayıs ; Bedük
22 Mayıs ; Şebnem Ferah
23 Mayıs ; Seksendört – Murat Boz

sabahat akkiraz ın artık olmadığı şenliktir.
edit: sabahat akkiraz var mı yok mu emin olmadığım şenlik.
"ben konser vermeyi bıraktım" diyen zülfü livaneli konserini merak ettiren şenlik.
dışarıdan gelecekler için kapıda satılan bilet fiyatlarının 20 tl'den 15 tl'ye düştüğü söylenen üniversite şenliğidir.
bugün bedük ün konser vereceği şenlik.
an itibariyle bedük konserinden geldiğim şenlik. önce sebahat akkiraz ile halay çektik, ısındık şöyle güzelce. sonra çok kısa bir beklemenin ardından bedük çıktı sahneye. hopladık, zıpladık, kol kola girdik döndük, bacaklarımızı kollarımızı amaçsızca sağa sola salladık, ufak bir kavga çıktı çantalarımızın üzerinden geçtiler zippo kaybettik, olsun dedik bedük'ün şarkılarıyla tepinmeye devam ettik, yorulmadık, usanmadık, oturmadık. evet yeri geldi içtik. ama sapıtmadık. ve bu üniversitenin öğrencileri olarak biliyoruz ki buraya gelen adamın (!) niyeti eğlenmektir. diğer canlı türleri ne yapar onu da gördük tabii.
ne sahneye çatal fırlattık ne de gereksiz sloganlar attık. çünkü eğlenmek için oradaydık. çünkü dertlerin bu yollarla çözülemeyeceğini bilecek kadar üniversiteliyiz.
yarın da şebo konserinde görüşmek üzere.
murat boz'u bizden çalan şenlik. ne olurdu bize de gelseydi? esat kabaklının yerine mesela.
yağmurun bugün zor anlar yaşatacağı ama kimsenin eğlenmekten vazgeçmediği şenlik.
dün gittiğimde, üniversitenin girişinde içki içen yüzlerce öğrencilerin oturduğunu gören insanların bu öğrencilere "cık cık"ladığı şenliklerdir.

sanki ben evden ders çalışıp gelip, orada içki içemem. hayret bir şey!
dün bedük'ün mükemmel performansına sahne olmuş şenliktir.
gitmeme hiçbir şeyin engel olmadığı olamıyacağı şenliktir .alkolde var .* *
'amaç sizin eğlenmeniz' deyip cumartesi ve pazartesiye sınav koyan bir okulun şenliğidir.bedükle coşturmuş olup sahneye istediğin kadar yaklaşabileceğin ve alkolü kolay yolla temin edebileceğin şenliktir.
şebnem ferahın aksiliklere rağmen muhteşem performans sergilediği konserini izlediğim şenliklerdir. 13 liraya şebnem dinlettiği için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. zira gala konseri için 40 lira bayılmıştım da. *

iki organizasyonda da ayrı rezillikler ve talihsizlikler vardı ama şebnem ferahın performansının tadından yenmeyecek nitelikte olması hepsini unutturdu vallahi.