bugün

önce ankara'da buluşup oynanması düşünülmüş ancak sonradan internet üzerinden yapılmasına karar verilmiş olan turnuvadır. katılım tabii ki her yerden mümkündür.

sözlükçü dostlarımın talebi olması halinde güzel ankara'mızda düzenleyebileceğim turnuva. şampiyonlar ligi hesabı 32 kişiden atalım mı bir turnuva gardaşlar? isim yazdırıp kadro kurabiliriz.

edit: kız düşürme suçlamaları ile karşı karşıya kalmam beni derinden yaralamıştır. Turnuvayı internet üzerinden yapmak daha doğru olacak bu suçlamalar karşısında. işi gücü karı kız olanlar da rahat eder.

1- vurdu gol o1du
2- judas
3- homme solitaire
4- sen nasil istersen
5- you touch me tralala
ilan olmasından mütevellit bir entry ile destek olunması rica olunur.
kocaeli'ne servis çekildiği taktirde katılacağım turnuva.

tavladan anlamam maksat gezmek olsun amınagoyim.
iştirak edebileceğim turnuva.
internet üzerinden olabilmesi durumunda katılabileceğim turnuva.
TAVLA AYAĞı göt ayağı olan turnuvadır.

ankara ney lan? * olum zaten internet üzerinden oynanıyor bu, e ne olacak herkes katılsın, memleket ayrımı yapmayın olum, ha amaç farklı ise şişe çevirme deyin, organizasonu ben yapmazsam gelin yüzüme tükürün, artık net olun amk bu sözlük ne çekti bu riyakarlıklardan, bu içten pazarlıkçılardan. *

alternatif olarak kızlı erkekli( dişi çoğunlukta olacak şekilde) şişe çevirme turnuvası da değil, partisi düzenliyorum beyler.
adını yazdırmak isteyenler bir mesaj ile şekil şemal belli edecek fotograflarını gönderiyor, eli yüzü düzgün gideri olanlar partiye katılıyor.
parti yeri,
içkiler,
konkalama falan bende!
bokunu çıkarıp çok fazla kişiyi aynı yere toplamanın anlamı yok. iki kız bir erkek oğunluğuna ulaştığımız an kontejanlar kapanır hacular.
not: erkek kontejanı dolmuştur!
EDiT: OHA OHA, KAYITLI HATUN SAYISI ARTTI, iKi TANE ERKEĞE DAHA YER AÇILDI VARIN SiZ HESAP EDiN. *