bugün

edit: süresiz ertelenmiştir.

(bkz: ankara city lounge u kusturmeyelim zirvesi/#2989920)

yaklaşık 6 aydır sözlük vasıtasıyla city lounge yüzü görmemiş ankaralı [ankara'ya maddi veya manevi bağla bağlanmış ve "ben ankaralıyım" diyen her insan "ankaralı"dır.] yazarların 23 şubat 2008'de buluşacağı zirvedir. city lounge, başlığında da yazdığı üzere bestekar sokak'tadır ve kime sorsan gösterir. "ben de gelcem", "halamın kızıynan gelcem" "erkek arkadaşımı/kız arkadaşı mı da getirebilir miyim?", "selam tanışalım mı?" şeklindeki mesajlarınızı 20 şubat akşamına kadar purple veya bizatihi şahsıma iletmenizi önemle rica ederiz. [kurumsal şirket ayaa]

tarih: 23 şubat 2008
yer: city lounge
saat: 19:00
gitmezsem evimin direği redwinemania tarafından tavana asılacağım zirve. ama şiddete gerek yok, city lounge daysa zirve ben zaten gelirim oluşumu.

edit: ayrıca yine listenin en sonunda olmam bende tamir edilemez derin ruhsal yaralara sebep olmaktadır. listeye yazanlara duyurulur. *
düdüt: listeyi yazanların kadın ruhundan anladığı ayan beyan ortadadır. *
gözlerin gothic evil'i arayıp bulamadığı zirve. *
gözlerin wolfshade'i arayıp bulamadığı zirve.
Uludağ Sözlük'ün 23 Şubat'ta zirvelere doğacağının 3. sıradan göstergesi.

(bkz: 23 Şubat 2008 Netçen La Afyon Mis Gibi Zirvesi)
(bkz: bayan yazarlar da düşünülsün makul saatte zirve yaplsın zirvesi)
irishstorm' un bursa' ya feyk atıp katıldığı zirvedir. * *
katılım listesinde adımın bulunduğu zirve. sözlüğün ankara eşrafının kaynaşacağı, bazı eski dostların buluşacağı güzel bir akşam olması muhtemel.
modlarin hismina ugramis zirve. yav o kadar entry vardi, onlari ucurmak icin harcadiginiz zamani, abidik - gubidik basliklar icin kullansaniza. sanirim sizi cagirmadilar, ondan boyle davrandiniz. neyse.

edit: o tarihlerde ankarama yeni tesrif edecek olan, birinci nesil siliklerden irishstorm ve sozluge yazar olmaya hazirlanan linda ile birlikte katilacagimiz zirvedir.
50 kişilik olacak olan zirvedir.

maalesef 50 kişilik liste tamamlanmıştır. bu saatten sonra isimlerini yazdıranlar, son anlarda satanların yerine geçecekler.

kesin liste 20 şubat akşamı açıklanacaktır.
muhteşem geçeceği kesin olan zirve, gene yenilecek gene içilecek gene yazar başlıkları dolup taşacak, bir de süpriz varmış, organizatörler sır gibi saklıyorlar bir türlü öğrenemedik.

herkesi dostum ilan ettim zirvesi.
hypathia ile tanışacağımdan sebep münyemi çok pis heyecanlandıran zirvedir. kendisiyle özel olarak sohbet edilecek, çiğ köftesiz nasıl bir hayat yaşanılır dinleyip anlamaya çalışılacaktır. ayrıca oha zirvesidir.* maşallah zirvesidir. aman nazar değmesin zirvesidir.

ankara eşrafının kafası güzel yazarlarıyla muhabbetin dibine vurulacak. kadehler dostluğa kalkacak.

(bkz: allah allah desem gelsem) *
listede isminiz yoksa, gelenlere -kusura bakmayın sizi içeri alamıyoruz diyecekleri zirve.

(bkz: göt isteyen hareket bunlar)
ulan ne zirveymiş be, o kadar kaptırmışım ki kendimi, zirve iptal oldu ben olmadım, ne olursa olsun 23 şubat 2008 de ben gidecem kardeşim, bir kere gelecem dedim. iptal olması benim sözümü tutmayacağım manasına gelmez.

(bkz: telefonda böyle şeyler konuşmayalım)