bugün

(bkz: angle of attack)
https://youtu.be/kld_ILTOMOo
Artık buralarda pek takılmayan yazar.

Lakin, Bir gece ansızın gelebilirim.

Aynen öyle…
Geri gelmiş.

görsel
görsel

Sırnaşma lütfen, eved.
fanatik ak partili abimizi benle bağdaştıran zevat. ben dövmeye karşı olan biriyim.

görsel
Mütemadiyen Linçlenen ama değeri sonradan anlaşılacak bir yazar.

Bu yolda destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Hep beraber bu redpillci sigma sanrısı geçiren zetalara hak ettikleri muameleyi göstereceğiz. Herkes yerini bilecek.

(bkz: kadınların üstün varlık olduğu gerçeği)

Aynen öyle...
Vay amk,millet ne yürüyor lan. Asfalt ağladı be.
erkek yapınca sorunlu dersiniz, kadın yapınca marjinal.

bugün günlerden "işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ"
Yok lan.

Cidden bu yazarın tavrını seviyorum. Öz güvenli, marjinal bir insan. Fikirleri toplumdan farklı. Topluma benzemeyen insanlar bana hep sempatik gelmiştir.

Sözlükten sevgili bulmak gibi bir amacım yok. insanlar hakkındaki fikirlerimi içimden geldiği gibi yazmak istiyorum. izin verirseniz tabii.
bir kere sarışın, nasıl zeka kokacak ama çakma sarışınsa onu bilemem.
klarnet inceden giriyor.
güçlü ve zekiyim ben diyen kadının ince karnına dokunarak onu ait olduğu pofuduk sulara çekiyor.

ama dikkat et bunun kuaför masrafına yetişemezsin.
saçlara bak, benim muhabbet kuşunun yuvası gibi maş.

düzleştir şu saçlarını kız, okşanmaz bu.
evet.
Sözlüğün zeka açığını kapatan değerli bir yazar.
Kendisi kayınçomdur. Millet kız sanıp duruyor.
Saçlarım zekâ kokuyor mu Demiş? Ahahahaha! Çok sempatik ya. *
Çok zeki yav saçları bile zeki hatta burnundan sümük yerine fazla beyin akıyormuş ehohehehaha.
saçları zeka mı kokuyomuş.

çürüyen şey daha çok kokar aslında ama neyse hehehe.
ex aşkım ya bu kız. olsun dönerse benimdir.
Bi bardak şarap da bana koy.
Şarap ve ablalığı sanırım çok seven yazar. Entrylerini göz gezdirdim ya ablacım kelimesi var ya da şarap fotosu. Hayat tarzı galiba.
Frank, athow için evli çocuklu diyordu ablacım karıştırdın sen, daha iyi araştır...

Eved.
Nefret gibi negatif duyguları asla bünyesinde barındırmayan, gerçekleri söylediği için sürekli linç yiyen, sözlüğün kalite ve iq timsali nadir bulunan cinsten bir yaZar.

Aynen öyle...
yok geçen gün mesleğini söyledi, gördüm.
yeterli meblağa ulaşınca istemeye gidecem.
daha olmaz.

evet.
görsel
zetinyağı gibi hep üste çıkan zevat. yüzsüz pkk sevdalısı zevat. kızım fesatsın sen insan olsan ana hesabından kanatlarm varr a saldırı yapardın ama bi pkk lıda kişilik aramak samanlıkta iğne aramak gibidir. gerçekten çok yazık..
Adam bütün tuşlara basıyor.
seni sözlüğün onca baskısına rağmen abdülhamit'in yalnızlığına terk etmeyeceğim bebeğim.
korkma.