bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(bkz: anakin skywalker)
yeni yazarlardan birisi. hoşgelmiş. SW fanı olup da anakin sevmeyenlerden olabilir arkadaşımız. *
ışın kılıcıyla her an burun buruna gelebilir. Bu nedenle sözlükte ne kadar bulunacak belli değildir.
(#7636837)
(bkz: entry nick uyumsuzluğu)
(#7636867) entrysinden sonra nickaltı entry sayısında çift haneli sayılara ulaşma ihtimali yüksektir.
(bkz: #7780983)
"öss ile tanışsaydı kesin intihar ederdi" yazarı. kıyamam annem benim. dur daha hiçbir şey görmedin sen. *
inci sözlük te yazarlık yaptığına kabılımı basacağım yazar.

ama sorun değil , inciyle , uludağı ayırt edemeyecek kadar içmesin yeter. *

an itibarıyla öğrendim; yok temiz bu. inci de yazmıyor.
babasının adı süleyman mış.
nickinden dolayı sevmediğim yazar.
(bkz: anakin candır)
anakin'e bazı hareketlerinden dolayı kıl olan yazar.
uyarmayı seven bir yazar, öğretmen midir nedir.
(#13022843) yanılan yazar. efsaneler asla ölmez dostum.
(#8359712) sesli güldüm gerçekten.
(#15095219) hay masallah
her gün bir yazarı kendime seçerim ve entrylerinin büyük bir bölümünü okurum. bu yazarımızda da aynı şeyi gerçekleştirdim ve şaka gibi ama okuduklarım arasında siyaset ile ilgili hiç bir şey yazmadığını gördüm. sözlükteki ender insanlardan.
anakin'e diss atmışsın dostum. başına büyük bela aldın.
(#20960785)

altıncı nesil olup da 5 senedir burda yazıp hala format'ta ilk entry mutlaka tanım olmalıdır kuralını kavrayamayan yazar.

yetkili olmak için gammazlık yapan yetkili olduktan sonra işi salanlarla moderasyon kurarsan olacağı bu ey zall.
Anakin skywalker gibi bir sexyligi, bir chosen oneligi kucumseyemezsin sen yazari.
tasvib ettiğim yazar değil.
(#24627052) sebebiyle donuza eklemeye karar verdiğim, kırmış yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall" a teşekkür ederim. küstüm, gıcık.
#27879554 falcidir. belese bakarsa ne âlâ. bakmazsa pek âlâ.