bugün

insanın içini yakan, bir türk olarak benim çok pis gururumu inciten gerçektir. fakat gidişata bakılırsa, halkın bu cehaleti ve baştakilerin gizemi yüzünden olması gerekendir. tabii türkiye'nin uygulayacağı politikaya kalmış. eğer türkiye bir misak-i milli sınırı belirleyip kürt devletini bana karışma diye bölerse ve özerk yaparak türk - kürt ilişkisini çıkar meselesine dönüştürürse kan akmaz, kimse şehit olmaz. ayrıca buradan doğacak mutlak stratejiyle kuzey ıraktaki petrolüde kendilerine bağlarız. bunu dış tehdit oluşturan ve terör örgütü pkkya ve aşiretteki ağalara destek veren ülkelere kaptırmazsak eğer sonra oralara hakim olunabilir.
bölünme uzun süre olmazsa ve ya yanlış bir politikayla bölünme gerçekleşirse çok kan akacak.

bu gerçekte doğacak en mantıklı şey oluşabilecek kürt devletini özerkleştirip sonra işgal etmektir.

olmayacak ama olması gereken diğer şey kürt soykırımı.

kişisel: neden anlatıyorum? insanlar geleceğe alışmalı. bu halkın elinde olan bir şey değil sonuçta. iktidarda adalet ve kalkınma partisi var ve adalet ve kalkınma partisi'nin bu işten bölünme olmadan türk - kürt barışı içinde kalkacağını düşünüp güvenebiliyor musunuz?

edit: herkes yanlış anlamış entryi. neyse...
(bkz: türkiye kürtlerindir)
(bkz: rüyanda görürsün)
(bkz: türk gençliği daha ölmedi)
(bkz: faşo) *

edit: bide soykırım falan demiş. siz bi ara çine soykırım yapıcaktınız o ne oldu ? hadi canım şimdi bsgçk .
(bkz: hayallerde yasıyor bazı ibneler)
eğer kurulacaksa ömrü en fazla 6 saat olacak devlettir. böyle bir günü yaşarsa bu ülke,dünya bir bölücü halkın yok oluşuna da şahit olacaktır. herkes haddini bilecek bu topraklarda.

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: ne mutlu türküm diyemeyen şerefsizler)

edit: çocuğunu dağa göndereceğine okula gönder. sonra eksi ver...
bir sürü orospu çocuğu memleketin altını üstüne getirirken, 7 tane vatan evladı şehit verilmişken hala başbakana sallamaya çalışan gerzeklere rağmen bile olmayacak şeydir.
%0 dan daha düşük ihtimalli bir gerçektir. buna türk milleti izin vermez. gerekirse ikinci bir kurtuluş savaşı yaşanılır ve bölücü kürtler bu topraklardan def edilir.*
rüyanda görsen inanma.
dahili ve harici düşmanlar türk milletini böyle uyuturken, devletin başındakiler böyle gaflet hatta hıyanet içindeyken biz vatanın bütünlüğünden bahsedince faşist diye damgalayan hatta susturan bir basın olduktan sonra o kadar da hayali durmayan devlet ama tüm hücrelerimle naaaaaaaaaaahhhhh kurarsınız diye bağırdığım ütopya.

(bkz: biz daha ölmedik ulan)
(bkz: hassiktir ordan pezevenk)

hayallerinizde öleceksiniz. ben bugün bunu anladım.
şimdi kalkıp hayallere ulaşmaya çalışmak iyidir diyecek andavallar da çıkacaktır eminim ki.
olmayan bir hayale bağlanan insan geri zekalıdır.
bölücülük propagandası yapmak ise orospu çocukluğudur.
kafatasçılık falan değil bu arkadaşım. bu ülkenin belirli, değiştirilemez kanunları var. misak-ı milli de çizilmiş sınırları var(şimdi çemkirmeyin bana misakı milli diye ona göre).
adama sorarlar hangi güçle yapacaksın onu?
sana izin verirler mi sanıyorsun?
abd mi yardım edecek size?
yoksa o çok sevdiğiniz uğruna öldüğünüz orospu çocuğu apo mu?
hayır arkadaşım. sırf buna teşebbüs bile dünya savaşını başlatır. bu kadar diyim ben.
haydi eyvallah.

not:
ha bir de şu ibareyi unutmayın:
türkiye devleti sınırları içerisinde iki kardeş kavim yaşamaktadır; türk ve kürt kavmi.
bunların ayrı devlet kurulması düşünülemez.
namık kemal der ki: (bkz: hayalle yaşayanın ta amına koyayım)
böyle birşey mümkün değildir. türk olarak bunu kabullenmek de olası bir durum değildir. türkiye bölünmez bir bütündür ve parçalanamaz. kürtler bu ülkenin evlatlarıdır. bu ülkeye hizmet ettikleri sürece. bu topraklar üzerinde devlet kurmak isteyenler ise haindir. hainlerin sonu da köpek gibi gebermektir. böyle niyeti olanlar elbet bu ülkeden temizlenecek, ırk ayrımcılığının yapılmadığı huzur dolu günler gelecektir. tabiki bu kolay birşey değil. sancılı bir dönemdir. ama sonuç olarak o günler gelecektir. bu ülkenin bölünmesi söz konusu olamaz. 7 cihana kafa tutup bağımsız bir ülke kuran türk halkı üç beş çapulcuya mı papuç bırakacak?
gerçek olmayan gerçek.
yatarken bi tarafini acikta birakip, ruya goren, fasit insan utopigi.
öncelikle hangi anadoludan bahsediyoruz diye sorarlar adama. karadeniz bölgeside anadolu sayılıyor. bu durumda kusura bakmasın kimse ama nahhh kürt devleti oluşur. kürtün şeyi rizede kalkmaz. rahat olsunlar.
öyle bir gerçek yok.
aynen bende katılıyorum. hatta yarın güneş hiç batmayacakmış hep gündüz olacakmış. millete kafayı bozmuş ütpyalarla uğraşıyor rabbim sen akıl fikir ver.