(bkz: yazarların telefonuna gelen en son mesaj)
' ben seni gormuste olabilirim sanki ama yanlista gormus olabilirim. ' (facebook)

yani diyor ki gordugum fln yok. oltami attim, bekliyorum.
(bkz: zekice planlanan şeyler)
doğum günün kutlu olsun canıımm.

gerizekalı, doğum günü mü kalır. gelmişim 95 yaşına 26 yaşının doğum gününü kutluyorsun.
ne açıdan şükrettin kendine. liseli derken zihniyet mi yaşı mı..
--spoiler--ASIL KARTLARINIZIN LIMITININ 12,000 TL YE ARTTIRILMASINI ISTIYORSANIZ 30.08.2013 A KADAR LIMIT YAZIP 3340 A MESAJ ATIN.--spoiler--
ibneliğinize saygı duyuyorum değerli dostum.

renklerden dolayı değil de bu sekilde olayın yansıtılmasından dolayı bu sekilde yazdım.

saygılar
--spoiler--
gunaydin canim !
pardon yaa i was in a rushh to get ready and eat and clean up
ߘ銉 haven't been ill in years 
sen dikkatbet kendine
--spoiler--
--spoiler--

çok erkekle yattım da bu kadar bamyasını sende görüyorum ahahahaaa. arayıp durma beni. bamya istesem gider sılam ev yemeklerinde yerim. ahahahaa. feysten de sildim seni. düşündükçe gülüyorum ya ahahahaaa

--spoiler--
lütfen.
"haklı biraz, tamam kadıköy olsun bari. Ama beni alın vapurun ordan"
mikro sınavı açıklanmış.
-20.
--spoiler--
genelleme yapma *
--spoiler--
(bkz: peki)
sayın dobroski bey yiğit avm ye olan borcunuz ebenizin nikahı kadar oldu, bakın efendi efendi borcunuzu ödemeye davet ediyoruz sizi, delikanlı ol lan, bu dükkan nasıl dönüyor haberin varmı senin.
25.11, 12:19 tarihinde arayıp ulaşamadığınız 05xxxxxxxxx nolu müşterimize şu an ulaşabilirsiniz.
ligde bugün: erciyes 1-0 g.birliği, g.antep 3-1 elazığ, Trabzon 1-0 Eskişehir, Antalya 1-2 Fenerbahçe. özetler http://avealig.tv de olacak
Güldüren mesajlardandır. Dünya güzeli 'Müberriz'den gelmiştir.
'Hahahahahahaha günaydın. You make my day valla. Yerim o'nu ben tompalak, tompalak'
şeklindedir.
insanların mutlu olmaları güzeldir.
kanka beni arasana kontörüm yok.
CiDDEN ÖYLE YAVRU.
Bizde mi bi ibnelik var aq.
Soru değil gibi. Hadi eyv.
whatsapp 01:34,
kanka sayısal yöntemlerde vize dahilmi?

klasik final haftası mesajlarından biri.
Bankadan ya da aveadandır ben mesajlaşmayı sevmem.
aşkm sabah buluşuyrz dimi babam senle tanışcakmş hadi öptm.

keşke bana olsa bi arkadaşım sevgilisine atacakken bana atmış. heyecan yaptım. ne ara sevgilim oldu diye tüm twitter facebook instagram paylaşımlarıma baktım.

geri dönüp gönderinin ismine bakınca anladım olayı.
Kuzum bana iktisat anlatabilir misin?