kod yaziyor.

List<Counter> sharedTempCounterList = new List<Counter>();

try
{
CounterList = App.Core.CounterSearch(fields);
(fularımı doladım boğaza karşı kitap okuyorum) hayır neyin havasını atıyorsunuz mklar.
Bunalmak.. monitore kafa goz dalsam kafa izni verirler mi lan?
çok sıcak, evde kitap okuyorum...

görsel
vapurdan martılara solo atmak.
Hüzünçlü şarkılar arasında acaba bunu mu dinleyip depresyona girsem yoksa şunu mu dinlesem diyerek kararsız kalmak.
Real Madrid maçını izliyo.
Kanalturk izliyorum ya; izler diye bise var.
şunu izlemek : https://www.youtube.com/watch?v=vR6CZaY4YIg
iddaaa kuponu beklemek.
Mesaj beklemek.
Binali Yıldırım'ı dinliyorum.

Ücretsiz internet sağlama planları varmış. Öncelikli olarak meydanlardaki ücretsiz wifi alanlarını arttıracaklarmış.
hocaların yatmasını bekliyom.

yatsınlar da bi sigara içek be.

yat insafsız.yat vicdansız.
Yatağında günün yorgunluğunu müzik dinleyerek dindirmek, aklındaki bazı şeyleri az da susturabilmek kimilerince deli, kimilerince de değersiz biri olarak şuan hayallere bakıp umursamamayı öğrenmeye çalışan ufak tefek düşleriyle yaşayan bir insan..
Yatağında dinlenmekte ve iyileşmeyi beklemekte..
gecelik rutin stalk. 886 tane sekme açık yine.
Türkü dinlemekteyim.
(bkz: hasan dağı)
Uyumamak için sözlükte takılmak.
gözlerim uykusuzluktan kapansa da yeni keşfettiğim bir şarkıyı bıkana kadar dinlemek için elimden geleni yapıyorum. sevmenin bokunu çıkarıyorum yine efendim.
düşünüyorum. 2 yıllık ilişkim var ve uzun bir yol var önümüzde. zamanında kötü şeyler yaşadık. o yaşattı ben yaşattım. bazı konularda aklımız başımıza geldi. neler olacak insan bilemiyor. ve yalnızlıktan daha kötü. aşk acısından ve ayrılık acısından da çok daha kötü. hepsini yaşadım. lan nolacak benim halim.
Uykuya dalış. Allah rahatlık versin.
Canlıdan mac kovalayıp para kazanmak.
Entry girmek.
(bkz: yatak havası)
soru soruyorum.