bugün

pek yakında tarihide kesin olarak açıklanacak ve bu yıl istanbul'da gerçekleşecek süpriz konserdir
amy winehouse konserlerini son anda iptal etme huyuna sahip olduğu için ihtiyatlı yaklaşılması gereken konserdir.
(bkz: kısmet).
orada bulunmak ve "emi vaynhaağğzzz" olmak gerek. * *
http://www.dha.com.tr/amy...yeye-geliyor-_154002.html
neresinden tutsan elinde kalan konser.
20 Haziran Pazartesi maçka küçükçiftlik parkında olacak amy. bir gün öncesinde aynı mekanda iron maiden olacak. görünüşe göre küçükçiftlik park'a kamp kuracağız. zaten berbat bir yer olan küçükçiftlik parkı bu kadarını kaldırabilir mi bilmiyorum.

ayrıyetten, pazartesi günü organizasyon mu olur arkadaşım, düğünüm olsa düğünüme gitmem, kalkmışlar konser düzenlemişler.
neyse efendim, biletler 11 Nisan'da satışa sunulacakmış.
back to black için gidilesi konser.
güçlü ses ve yorum dinlemek isteyenlere şölen yaşatacak hatun konseri. geldiğini yeni öğrendim; neyse ki biletler tükenmemiş.
fiyatları da vereyim şöyle spoilerden. yalnız 18 yaş sınırı var haberiniz olsun.

--spoiler--
vip - 600.00 tl
golden circle - 350.00 tl
normal - 152.00 tl
- sınırlı sayıda avantajlı bilet 131.00 tl - tükendi
--spoiler--
gidilecek konserdir. gideceğimdir. fakat amy winehouse'un kötü bir performans göstermesinden, konseri sallamamasından da endişelendirmiyor değildir. öyle bir salınıp inerse sahneden, sarhoş falan çıkarsa sahneye yazıktır. inşallah gerçek performansını gösterir.
aslinda gitsem giderim ama amyciim maalesef canli olarak sarkilari nagme yapicam diye guzel soylemiyo.. ya da bana guzel gelmiyo.. e takdir edersiniz ki fizigi de yakin gormek icin 300 ytl verilecek bi fizik degil..

o bakimdan ben konsere verecegim para arti benzin arti istanbul trafigini cekmek yerine ucak bileti alip , datcaya gidip , kirmizi sarapla marine edilmis bi kilo biftek patates puresi ve de sufle ile cd calardan kendini dinleyip sahilde dans etmeyi tercih edicem.. sonra da hamakta sizarim annemler de gelir ustume orter ohysss
bu kadar abartılı bilet parası olmasaydı ve lys arasında konser verecek olmasaydı giderdim. 28 temmuz'da herşey geçmişken paşa paşa joss stone'u dinlerim arkadaş!
an itibari ile istanbul konserinin iptal edildiği internet ortamına düşmüştür.
http://magazin.haberturk....haber/641181-amy-gelmiyor
avrupa turnesini iptal etmiştir amy winehouse. tıpkı geçen sene depeche mode'da olduğu gibi. buraya gelene kadar dağılıyolar.*