bugün

Amerika'nın Türk asıllı olduğu sanılan oyuncuları Gülen ve erdoğanın müthiş oyunuyla 58-42 yenildik. Önümüzdeki maçlara bakıcaz diyemiyorum zira basketbol her an yasaklanabilir.
amerikanın evet dediğine hayır diyebilen tek hükümetimizi amerikancılıkla suçlamanın çocuksu bir yolu. 0-6 yaş grubu espirisi.
"Cahil toplumla seçim yapmak,okuma yazma
bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle
bir seçimle iktidara gelenler,düzenledikleri tiyatro ile halkın
egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir!"

-Nietzsche
(bkz: komik misin lan sen)
ay evet yenildik ama ezilmedik. rüzgar onlardan taraftı. biz de demokratik bi kesim olarak, demokratıklik hakkımızı sonuna kadar kullanıp türk milli takımına madalya takan başbakanı yuhladık. avuçlarım patlayıncaya kadar türkiye laiktir laik kalacak diye bağırdım. çok zevkliydi. ne olup bittiğini anlamayan amerikanlara nasıl demokrat bir ülke olduğumuzu göstermiş olduk. bu pis zencilere adeta bir gözdağı vermekti. zaten zenciler pis pis kokuyorlar. go home yanki dedik yani. o kadar demokratım ki, düşüncesi bana uymayan her vatandaşı yuhlayabiliyorum.

evet.

yiğit özgür'den gelsin

(bkz: gerizekalı)

http://galeri.uludagsozluk.com/r/geri-zekalı-11958/
(bkz: hadi len)

edit: bkz lar ne zamandan beri formata aykırı.. bin tane entry bulurum böyle moderasyon. siyasete girmeyin.
"our boys have done it."
12 eylül 2010 - obama
onlar istedi "evet" dedik, aynı gün onlara yenildik.
13 eylül ün bundan böyle amerikan günü olarak kutlanmasını gerektiren tarihte yaşananlar.
türkiye 0 - 2 abd
yok olmadı bu. küçük amerika mı demeliydik ya da amerika nın 51 inci eyaleti mi?
kelime oyunları yaparak seçim kazanacağını * * düşünen ve her sonuç ardından halka cahil diyen tuzu kuruların lakırdısı. (bkz: hezimetin tadını çıkar aysel)
türk halkının cahil olmasını anlayamayan ve kabul edemeyenlerin (tamam en kültürlü ve ne istediğini bilen halk biziz) rahatsız olduğu gerçek.
(bkz: kevin gülen 25 küsür sayı attı lan)
amerika'dan aldığımız en ağır yenilgiler olması dileğiyle.
dün "türkiye iran olacak , şeriat gelecek" diyen israili 58-42 yendik , bu sözün aynısını kk da kurmuştur , dolayısı ile kk yıda yendik.

israil abd nin ölümüne kankasıdır , dolayısı ile abd yi de yendik.

postal severler abd yi israili ölümüne severler , kendilerini destekleyen kurum şu anda onlardan başkası değildir.