bugün

(bkz: amcacımla akşam akşam delirmeler)
Amcasıyla yiyişen kızla aynıdır efenim. Çok ahlaksızca.
resmin kalitelisi: görsel
fesatlığa gerek yok kız yanaktan öpüyor. (bkz: optik yanılgı)
'Sıkıntı abimde galiba' dedirten olay.
yanağından öpmüştür. haber değeri yok.
En altta yorum yapan arkadas sozlukte olsa entry nick'in krali olurdu. Neyse bu da basarili.

(bkz: Salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
Yine mi amcalar.
kızın telefon alma sevincinden nasıl öpsemde mutlu etsem diyerek amcasına yumulma eylemi.

not: biri amcasını mı öptü?
Ne kadar fesatsınız amina koyiim. Ne var yani baba yarisidir, öper!
Yanağından öpüyor. Hiddete gerek yok.
Allah ıslah etsin.
abartılacak bir şey yoktur. ulan ne kafalar var be. evet.
Yaa abartmayin. Her gordugunuz şeye ayip diyorsunuz yobazlaaar. Ensestciler. O kızın aklinaa hiç kötü bişey gelmemiştir bile sizin içiniz fesat. Amcasida. Bi yavrusunu şefkatle sever gibi oluyor ne var bundaaaaa...

Diyecek embesiller gelir şimdi.
fake gibi duran resimdir.

süper siniz.

facebook ve türevleri gibi yerlerde binlerce hatta milyonlarca taşşak geçmek için açılmış fake kız hesabı var.

amacına ulaştığı kesindir.
(bkz: jealousy detected)

--spoiler--
Ahlak, kelimenin en dar anlamıyla, neyin doğru veya yanlış sayıldığı (sayılması gerektiği) ile ilgilenir. Terim genellikle kültürel, dinî, seküler ve felsefi topluluklar tarafından, insanların (subjektif olarak) çeşitli davranışlarının yanlış veya doğru oluşunu belirleyen bir yargı ve ilkeler sistemi kavramı ve/veya inancı için kullanılır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ahlak

--spoiler--

Ahlak, argo anlamı itibariyle; yapmak yasak dedik birader, bak biz de yapmıyoruz o zaman sen de yapmayacan.

ek; herkes resmin gerçek ya da sahte olduğuna takılmış, bu ülkede böyle şeyler oluyor arkadaşlar zaten. bunu bir resim üzerinden şevklemeye çalışmayın. asıl mesele buradaki tepkilerdir, çok komiksiniz lan. biri sınırı geçti, hadi biz de yapalım der gibisiniz. ayrıca resim dedim, fotoğraf değil, kaç tane fotoğraf var bilmiyorum ama photoshop kullanmış biri olarak, o resimle defalarca oynanılmış.
kızı buldum mk.
bide ismin yarısını silmiş yarram.
tanım : kız değildir o kız olsa duramazsın.
Ensest ilişki 101 demek oldukça yeterli gelen kızdır.

Toplum bunlara hazır değil, yapmayın.
sahte resim gibi durandır. yüz çizgilerine bakın. bu resim nasıl gerçek olur. amca nın burnu ve kızın yanağının deydiği yerler. üstüne eklenmiş gibi.
(bkz: ensest ilişkiye meraklı yazar)
gece gece amcayla delirmeceler.
doğrudur.
Fotoşoktur, fotoğrafın orjinalini görmüş bulunmaktayım.
fake gibi duran kızdır.

ha gerçekten öperse de aile arasındaki iletişimdir. kültürel farklılıklar bizi bağlamaz. meme.
Amcada izmirli tipi var.
Saka maka kiz adamin agzinin kenarini opuyo gibi adam da oyle.