bugün

7. nesil yazar.
aman'ın iki a ile yazılmış hali.
10 ay doğmasına karşın sabırsız ve aceleciliği yüzünden, kedinin kasap dükkanı önünde kendi kendine yalanması halinde oluşacak durumu sözlüğe bir seneden fazladır kaydolmasına karşın çaylaklığın bitmesini beklemeden ayrıldığı ve şifresini unuttuğu ,unuttum demeye utandığı için sözlüğe misafir olarak girip çıkmış,zaman zaman ağzının suyu akmış,sözlüğe mundar demiş kişilik.şu an itibariyle yazar olduğunu öğrenmiş ve sabahın kör saatinde annesinden deli damgası yemiştir.zarasızlığına aldanılmamalı ,görüldüğü yerde insaniyet namına insanlardan uzak tutulmalıdır.
(bkz: bir delinin uludağ sözlükte yazar olması)
manyak heralde.
bu başlığa entry girene nick altı artı oy kampanyasına katılıp artı oy ve nick altı entrysini almış uuser. altıncı güzel.
verdiği ayarları beğendiğim yazar, nesildaş.
nick ine tav olduğum yazar. ayrıyetten pis ayar veriyor adam sevdim.
(bkz: başlık hortlatmak)
küfür kullanmamaya dikkat eden, yerine iğneleyici konuşmayı seven, anti-zall, dindar, entellektüel, iyi ayarveren ama edebiyatını geliştirmesi gereken yazardır. takipteyiz efendim.
15 gün için ölü yazar.
geldiğinde hiçbir şeyin değişmeyeceğini bilmesine rağmen, geldiğinde bambaşka bir sözlük görmeyi hayal etmekte...
15 günlüğüne öldüyse ygs mağdurudur heralde diye düşündüğüm yazar.
(#15338395) ya kürt ya da türklerden çok kürtleri savunan türk tipi amaçsız insan.
Hijyenliğe epeyce önem veren titiz olmakla beraber kişisel fikirlerine saygı duyduğum gelecek vaadeden bir yazardır.
sozluge elveda etmeye hazirlanan yazardir.
uzun zamandir sozlugu ve dahi dostlarini sormamis vefasiz bir insandir kendisi,ne kadar cok yazacak seyi oldugunu farketmis ancak yazsa okuyacak bir kitle kalmadigini da anlamis yazardir.eski sozlukten sikayetci olup simdi issiz bir adaya dusmus kadar aramistir eski gunlerini.uzun lafin kisasi onun icin de terk-i diyar zamani gelmistir.simdi susacak ve geriye atilan yavas adimlarla belki ilerde lazim eder diye kendini yillandirmak icin mahzenine geri donecektir.
buradan da bir amaan gecmisti denmesidir,bu yaziyi yazmasinin amaci...
bu aralar burada takılıyor, hadi hayırlısı.
sıkıldım lan. bu kadar hayatsızlık yeter. monotonluk ne güzel şeymiş amk.