bugün

vasat pop şarkıları.
alışveriş yapan insanlar.

edit: müşteri içeri girdiği anda "hoşgeldiniz. ne aramıştınız?" diyen mağaza çalışanları. aç timsah gibi çevreliyolar bide. tamam para kazanıyosun da sevmiyom ben öyle şeyleri.
(bkz: burger king)

(bkz: mc donalds)
buz pistinin etrafını çevirmiş kayan güzel kızları izleyen yaşlısıyla genciyle yurdum abazaları.
birçok şey sayılabilir. ama istisnasız hepsinde olan ve amacı alışveriş oranını arttırmak olan merdiven sistemidir. bir üst kata çıkış ile iniş farklı yönlerde olur. inmek veya çıkmak için bütün katı dolaşmak vatandaşa farz olur.
(bkz: yürüyen merdivenler)
haribo satan mağazalar.
(bkz: indirim)
ağlayan çocuklar.
koca ya da kimin parasını yediği meçhul kokoş karılar. çok gıcık oluyorum bunlara o yüzden karı diyorum.
standlarda kurumuş jelibonları 3 katı fiyatına kakalayan avm seyyarları.
lc waikiki.

bir avm de yoksa orası avm değildir. yabancı hissediyor insan kendini.
tabii ki fışkiye.
ortalamanın altında bir güzellikteki(çirkin demeye kıyamadım işte anla) bezgin güvenlik görevlileri.
ortalarda bi yerde yumuşak şeker satan standımsı mekan.
orta sınıf insanlar, bunlardan uzak durmak için istinye park ya da kanyon'u tercih ediyoruz.
(bkz: yürüyen merdiven) ve (bkz: köfteci ramiz)'dir.
1 tl ye sakız veren sakız makinaları..
Sinema, bir de alışverişe bile beş karış topukluyla gelen, yürümeyi de beceremeyen ruh hastaları.
Kaosa mütevazi katkısı efendim. insanlari sokaktan içeriye büyülermiş gibi çekmesi.
karısıyla alışverişe çıkmış mutsuz erkekler. kıyamam.
camekanlardaki "indirdik" yazıları. neyi indirdikleri ise malum.
insanlar.
dümdüz sarı uzun saçlı , yüksek topuklu ayakkabılı kızlar . ha bi de fulll makyaj ;)
ölmeyi unutmuş , ellerinde farklı farklı mağazarlardan poşetler dolaşan teyzeler.