sokakları, caddeleri, yürümeyi gezmekten sayan insandır.
Benimdir. Sevmiyorum alışveriş merkezlerini, sanki oraya giden herkes negatif enerji yüklü. Kitap evlerini, müzeleri daha çok seviyorum.
iste o benim. avm lerde aylak aylak gezip 'oohh ne guzelde eylendik yeahh' zihniyetini cozebilmis degilim. kafasina soktugumun mantarlari.
Böyle bir insan yoktur. Zira sıcaktan alışveriş merkezine sığınmak çölden kutuplara tünel açmak gibi ferahlatıcı.
avm tuzağına düşmemiş insanlardır. avm'ler kapitalizmin önemli bir koludur; zaman yoktur, havanın karardığını bilemezsiniz, avmlerde saat de yoktur. içeriye girdiğiniz an yapabileceğiniz tek şey para harcamaktır. bütün alternatifleri değerlendirdikten sonra kendinizi bir şeyler almak zorunda hissedersiniz, ardından kahve içmeden veya bir şeyler atıştırmadan gitmek istemezsiniz
O insan kız değildir. *
Parklara gitmek caddelerde gezmek gibi daha güzel aktiviteleri sever. Yazın böyle en azından. Kışın biraz da mecburiyet oluyor avm.
En güzel duyguların insanıdır. O ses, o insan kalabalığı, mağazalarda yerlerde sürünen ürünler, restoran bölümündeki yağ kokuları, kız tavlamak için gezinen azgın gençler, ağlayan çocuklar, huysuz ergenler, sidik kokusundan bir türlü arındırılamayan wc'ler. Daha çok şey eklenebilir bu listeye. Al ve çık, sakına haftasonu gitme ilkesi ile gittiğim bir mekandır. Mecburiyet olmadıkça gitmem.
Kalabalığı sevmeyen insandır ihtiyaç haricinde kolay kolay girmeyeceğim yerler alışveriş merkezleri.
Kapalı yerlerden hoşlanmayan insandır.
ayni ben alışveriş merkezlerini sevmem ama gezip yeni yerler gormeyi severim.
hınca hınç insanla dolu, rüzgarın, güneş ışığının, kısacası doğal olan hiçbir şeyin girmediği, tamamen yapay bir ortamdan haz etmeyen insandır. haklıdır da.
ama alışveriş merkezini seven insanı da linç etmeyi gerektirmez. uçmayın o kadar amk.
Bir yığın alış veriş bağımlısı ve paranın kölesi olmuş insanlarla tıkış tıkış dolmuş, beton yığınında kapalı alanda gezmekten nefret ederim. Evet.
Kişiden kişiye göre değişebilecek durumdur. Ben severim ama.
Sadece sevdiğim kafa dengi insanlarla eğlenceli vakit geçirirken severim. Onun haricinde iğrenç.
Himym dizisindeki robin'in de dahil olduğu grup.
(bkz: lets go to the mall)
alışveriş yapacaksam belki de param yoksa boş boş gezip yormam kendimi ruhsuz kapalı yerlerde.
kredi kartı doludur. dolu olmasa duramazsın.
ben sadece yaz aylarında serin, kış aylarında da sıcak olması hasebiyle seviyorum. onun dışında gidilecek yer değiller.
Kalabalığı sevmeyen rahat ve güzel imsandır.