bugün

(bkz: dünyada ölümden başkası yalan)
(bkz: #7305292) entrsiyle takdire layık yazar.
bu adamın altına entry giresim gelmiyor şerefsizim. bekliyorum ki önce biri girsin, sonra ben yazayım...
ne güzel bir başlık lan bu dedirten yazar.*
(bkz: bu başlık dahilinde bütün entryler hükmen yalandır)
salt tespit adamı. teşekkür ediyorum, severek ilgiyle takip ediyorum.

(#7305292)
sozluk foruma donmedi. yok, yok hic de foruma benzemiyor. *
güzel bir nicke sahip olan yazar aq.

edit : ayrıca cümler sonlarında aq. kısaltması kullanan bir yazar kendisi hakkında şifreli bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir aq.
calyx kadar meşhurdur..
haksızlığa uğramış yazardır.

(#7498917) eğer bu gerçekse yazıktır günahtır.
#7498917 entry'sinde anlattığı olayla moderasyonun kendinden başkasını duymadığını kanıtlamış yazardır.
hakaret ve küfür yazılı entrylerinden sonra kendisine hakikaten haksızlık edilmiş yazardır. *
bu başlık ilk entry hariç diğer entryleri tınlamıyacağız anlamına mı geliyor. ben öyle anladım ve hiçbirini okumadım. benim suçum değil, insanlara inanırım.
son nesil çaylak olmuş. üzüldük efenim, koştursun durmasın.
kendisini hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ın ironi yaptığını tüm yazar alemine ispatlamaya adamış okunası yazar...
kendisini küfürlerle ifade eden, düşüncelerini ancak bu şekilde dile getirebilecek kapasiteye sahip yazar. eğer görüşünde kararlıysan düşüncelerini küfürsüzde belirtebilirsin.

(bkz: kişilik bozukluğu)
beni satışa getirmesinin bedelini şu sıralar, derin hezeyanlar pardon derin öksürüklerle ve bundan daha önemlisi de derin pişmanlıklarla bunu kendine ödeten yazar. kendisine acil şifalar diliyoruz. *.*
(bkz: üstteki entry yalan oldu)

neden silindiğini merak ettiğim yazar. trolldü belki ama; en azından bir tarzı, üslubu, tespit gücü falan vardı. en azından sözlükte trolllere evde 5, arabada 15 basardı. yazık olmuş.

sahi bir '' alttaki entry yalan'' vardı ne oldu ona ?
en beğendiğim nicklerden.
(bkz: ekonomi iyiye gidiyor)
uzun zaman önce tanıdığım, kafasındaki marjinal kişiliğe hayran olup, gıpta ederek baktığım muazzam yazar.