bugün

her ne kadar süper kaliteli olmasada içeriği, sistemi ve ortamı çoğu dating sitesinden iyi olan site.
boş vakitlerimi geçirdiğim bir sürü gereksiz tip barındırmasına rağmen aklı başında arkadaşlar da edindiğim üyelerini maksimum elemeden geçiren gençlik sitesi.
uzun zaman takıldığım fakat içerisinde bolca sinir bozan insan modeli bulunduğundan, hatta ve hatta bu insanların tanımadan etmeden hayata müdahele etme alışkanlıklarının bulunduğu üzere, kendimi sildirip kurtulduğum, random'ı pek sevilesi forum.
alternatip her ne kadar güzel ve elenmiş bir site olsada kötü olan tipler de çok güzel elenmiş ve en kötülerini barındırmaktadır. ama iyi insanlar çoğunlukta olsada bazı mide bulandırıcı insanlar yüzünden siteyi terk ettim. random'ı severiz tabiki ama oda oyunları forumlarının tadından geçilmez.
sevilesi sayılası eğlenilesi bir site. vakit geçirten bir sitedir.müzik konusunda engin bilgilere sahip olan ir çok kişi ile konuşulabilir ve bir çok kafa dengi insana rastlanılabilir.
yöneticilerinin ukala olması beni uyuz etsede zaman geçirebildiğim keyifli site.
arkadaş canlısı insanların yer aldıgı site.
içeriye bir türlü giremediğim ve eğer üyeliği olan arkadaş varsa bana msj atarak beni gecenin mutlu mesut ve bahtiyarlarından yapacak kadar yüce bi kişilik aramak.:)
alternatif olmayanların daha çok eğlendiği site.herkes arkadaşını davet ettiği için site,herkesin birbirini tanıdığı kasabalar gibidir.kimin ne ''tip'' olduğu bellidir.istemediğiniz sürece de kimse sizi rahatsız edemez bu yüzden keyif alınan bir yerdir.bir çeşit arkadaşlarla buluşma gibi birşey de denilebilir.
(bkz: random)
çok fazla sebil sübyan dolu olmasına ragmen ,aklı basında insanların da bulundugu sitedir.
coğu kişi karı-kız/herif-erkek kaldırmak amaclı siteye girdiginden kültürel forumlar yerlerde sürünmektedir.başka türlüsü de beklenemez.
güven erkin erkal'ın üyesi olduğu site.
fazladan davetiyesi bulunan yardımsever yazarlar tarafından davetiye bulmayı ümit ettiğim site. *
tempralaşmanın* en güzel örneklerini gösteren site. ne kadar süredir yayında bilmiyorum ama 3,5 senedir devamlı davetiyesi gelmektedir.
yüxexes dergisinin kapağında görüp girdiğim davetiye isteyen, gönderilen davetiyelerinde ne kadar kabulu olduğunu merak ettiğim arkada$lık sitesi.
(bkz: isminivermekistemeyenseyirci)
derg-e adında sanal dergi projeleri vardır suanda uzerınde çalısılmaktadır hayırlısı.

(bkz: http://www.randomdergi.com)adlı adresten ulasılabilir.
(bkz: taylır dürten)
20.000'e ulaşan üye sayısıyla faaliyet gösteren güzel oluşum. içindeki bazı abuk tipler olmasa daha hoş olacak ama hayat insanlarla güzel.
bir kaç güzel arkadaş edindiğim her yerde olduğu gibi bünyesinde abidik insanlarında bulunduğu hoş bir tanış - kaynak sitesi. kaynaşma kısmının bazen halvet olmaya kadar ilerlemesi verilen performansa göre değişkenlik göstermektedir.
site bir dallamanın elıne verılmıs bulunmakta olup eskı tadından eser kalmamıstır.
insanı delirten modlara sahip, verebilitesi yüksek kızların çoğunlukta olduğu site.

ama herkes birbirinin akrabası kıvamında olduğu için okula aşağıki mahalleden gelmiş çocuk olmak zor iştir.
süper taş hatunların buluduğu enteresan site. la oğlum başıma ekşisözlük kesildiniz bir profili onaylamadınız gebeş herifler... şu profil onaylansa da işimize baksak.

gözüme çarpan detaylar; üyelerin götleri metrelerce yüksekte. herbiri kendisini merkeze oturtmuş.
ben de onlar gibiyim mona goyim benim neyim eksik bana da verin...
2 seneden fazla bir süreden beri üye olunduğum halde tek kıza işe atmadığım site. bunu söylüyorum artık sen tahmin et ne kadar s.kici bir kişiliğim. şimdi otur pipinle oyna.
neredeyse açıldığından beri üyesi olduğum, gayet entellektüel insanlar olduğu kadar bir o kadar gerizekalı, dünyadan bihaber ergenlerin de olduğu, diğerlerinden daha iyi olan forum, paylaşım sitesi.
elimdeki fazla metallica saha içi biletini şaka mahiyetinde de olsa satmaya çalıştığımı iddia ederek bir haftalığına zombileyerek beni pasif bir kullanıcıya çeviren site.