1. 1.
  her ne kadar süper kaliteli olmasada içeriği, sistemi ve ortamı çoğu dating sitesinden iyi olan site.
  2 ... ragnar
 2. 2.
  boş vakitlerimi geçirdiğim bir sürü gereksiz tip barındırmasına rağmen aklı başında arkadaşlar da edindiğim üyelerini maksimum elemeden geçiren gençlik sitesi.
  1 ... shakesbeer
 3. 3.
  uzun zaman takıldığım fakat içerisinde bolca sinir bozan insan modeli bulunduğundan, hatta ve hatta bu insanların tanımadan etmeden hayata müdahele etme alışkanlıklarının bulunduğu üzere, kendimi sildirip kurtulduğum, random'ı pek sevilesi forum.
  ... whatawickedgametoplay
 4. 4.
  alternatip her ne kadar güzel ve elenmiş bir site olsada kötü olan tipler de çok güzel elenmiş ve en kötülerini barındırmaktadır. ama iyi insanlar çoğunlukta olsada bazı mide bulandırıcı insanlar yüzünden siteyi terk ettim. random'ı severiz tabiki ama oda oyunları forumlarının tadından geçilmez.
  ... jackthebasser
 5. 5.
  sevilesi sayılası eğlenilesi bir site. vakit geçirten bir sitedir.müzik konusunda engin bilgilere sahip olan ir çok kişi ile konuşulabilir ve bir çok kafa dengi insana rastlanılabilir.
  ... vanity
 6. 6.
  yöneticilerinin ukala olması beni uyuz etsede zaman geçirebildiğim keyifli site.
  ... bass
 7. 7.
  arkadaş canlısı insanların yer aldıgı site.
  ... pinhan
 8. 8.
  içeriye bir türlü giremediğim ve eğer üyeliği olan arkadaş varsa bana msj atarak beni gecenin mutlu mesut ve bahtiyarlarından yapacak kadar yüce bi kişilik aramak.:)
  ... deathloves
 9. 9.
  alternatif olmayanların daha çok eğlendiği site.herkes arkadaşını davet ettiği için site,herkesin birbirini tanıdığı kasabalar gibidir.kimin ne ''tip'' olduğu bellidir.istemediğiniz sürece de kimse sizi rahatsız edemez bu yüzden keyif alınan bir yerdir.bir çeşit arkadaşlarla buluşma gibi birşey de denilebilir.
  (bkz: random)
  ... tambirleydi
 10. 10.
  çok fazla sebil sübyan dolu olmasına ragmen ,aklı basında insanların da bulundugu sitedir.
  coğu kişi karı-kız/herif-erkek kaldırmak amaclı siteye girdiginden kültürel forumlar yerlerde sürünmektedir.başka türlüsü de beklenemez.
  ... bukalemin