bugün

Bu başlığa kimse alternatif üretmez aga tıpkı siyesetçiler gibi ama bok atmaya gelince bak o zman kaç çuval bok çıkıyor meydana.
edit1 başa kalan çekilir
devlet teröründen sözediyoruz sanırım.
öyleyse solu güçlendirmek, sosyalizmin sesini edirne'ye adana'ya trabzon'a, yozgat'a ve hakkari'ye yaymak gerekiyor.
bağımsız bir ülke olabilmek... kimse hede hödö yapmasın, çok büyük bir millet dahi olsak, oyunda bir ayrıntıdan öte değiliz. ne kürtler ne türkler, herkes piyon bu oyunda. tiyatroya devam, saldırı yapılır, uçaklar kalkıp karşı saldırı yapar, halkı azıcık rahatlattıktan sonra açıklama yapılır; "terör örgütünün son çırpınışları..." kaç sene oldu? kısır döngü asla bitmez. olan sana, bana olur.
(bkz: alternatif terör)

(bkz: heavy terör)

(bkz: doom terör)
(bkz: çömelince bir şey yapmaz)
şöyle denize doğru bir çomak sallarsın ve köpekler dilleri dışarda denize doğru akarlar.

(başlıktaki anlatım bozukluğunun giderilmiş hali: terörden kurtulmanın alternatif yolları)
eylem yapan bütün pkk yandaşlarını tarayacaksın. adamlar senin ülkende pkk sempatizanlığı yapıyorlar sen barikat kurup su fışkırtıyosun, gözünü yaşartıyorsun. vereceksin polisin eline yetkiyi tarayacak hepsini, birdaha sokağa adım atamayacaklar korkudan. anlaşılmaz bir olay bu yaa, bir insan çıkıp nasıl pkklıyım diyerek ortalıkta dolaşır, taş atar, molotof atar aklım almıyor. ya adam gibi çıkacak sokağa, adam gibi yaşadığı toprağı bilecek, yada vereceksin mermiyi, bakalım barınabiliyorlar mı o zaman şehirde.
teröristleri bi kampa toplayıp ki burası çok kolay zaten kamp hayatındalar, 7/24 bizim şaheser dizilerimizi seyrettirmek.. böylece kimin eli kimin cebinde, "o sahnede aralarında yastık varmış biliyo musun" işlerine kafa yorarlarken kendilerine dert ettikleri şeyleri savaşmış vs. unutup giderler -biri onlardan olanı öldürmediği sürece-.. aynı bizim şehit haberleriyle "alevlenip" sonraysa eğlence dünyasına kapılıp, duvar dibine sıçıp, sokak lambalarını kırıp, kaldırım taşlarını sökerek "söndürdüğümüz" vatan aşkımız gibi.
bir dinci yalanları değildir.
Mevcut hükümetten bir an önce kurtulmak; teröre Çare olacaktir
(bkz: bordo klavyeliler) her zaman işe yaramıştır.
atom bombası.
(bkz: alternatif terör)

(bkz: terörden kurtulmanın alternatif yolları)
osman pamukoğlu.