bugün

ufak bir troll havası sezdiğim yazar. gözlemleyip intibamızı edinelim bakalım.
saygı ve format çerçevesindeki bir eleştiriyi başka bir yazarın nick başlığını kullanarak alaycı bir tavırla yanıtlamasıyla donuz listeme girmeyi hak etmiş, eski nickimi bildiğine göre yine eski hesaplarından birine verdiğim saygı ve format çerçevesindeki ayarı unutamadığını düşündüğüm üzmüş yazar.
seni artık okumayacak olsam da tek ricam var. başkalarını karıştırmadan direkt nick başlığıma yaz. ufacık ricamı da görmezden gelme bari.
mutlu ama uzak olsun. kendisini okumayacağım için seviniyorum.
şahsım hakkındaki alaycı tutumundan ötürü donuza eklediğim bir yazardı. ancak donuza eklenip hatasını kabul etmeyi reddeden çoğu yazarın hatasına o da düşmüş sanırım. kendisiyle bundan böyle iletişim kurmayacağımı belirtir, nick başlığıma yazmamasını rica ederim. mutlu ama uzak olsun, istediği gibi yazsın, yazdıklarını görmeyeceğim için benim adıma sorun yok. bitti.
parantez açıp son bir ekleme yaptıktan sonra sözlük hayatım boyunca unutacağım yazar. kendisinin açık eksi oylarını herhangi bir şekilde önemsemediğimi ve sadece oy verirken fareyi tutan parmaklarının yorulduğunu hatırlatmak isterim. ayrıca hata yaptığınız için donuz listesine eklenmeyi hak ettiğinizi sorgulamayın çünkü bana alaycı yaklaştınız.
bundan sonra da kendisiyle iletişim kurmayacak, açık eksi oylarıyla ilgili yorum yapmayacağım. mutlu ama uzak olsun.
Bu bildiğin Gıyaseddin ya. Sözlükteki herkese sen o değilsin diyen çocuk. Bir ara bana da diyordu bunu. Şimdi çözdüm olayı.

Kusura bakma nilin portresi bu da böyle biri. Tüm yazarlara sen başkasısın diyor..
Kardeşim kimseyle bir şey ispat etmene gerek yok. Bırak herkes keyfine baksın. Kimseyi darlama o bu değilsin diye. Keyfine bak mk. Sal insanları yeter..
HALA 77 'YE KAFAYI TAKTIM.

BU ARADA TEKNOLOJiK BiLGiSi ÜST SEViYE ,KAÇIRMAYIN DELiKANLIYI YARDIMCI OLSUN KONUSUNDA.
GEÇEN BiLGiSAYAR iLE BiR ŞEY SORDUN KOCA SÖZLÜKTE CEVAP GELMEDi.
Alpay 777 olsaymış nicki mucizeler seninle olurmuş sayın sevgili yazar ama olsun şimdi de Muciler seninle.
Hep mutlu olmanız manifesti ile..
küfrü bir kenara koyun, niye telefon numarasını versin ,hadi verdi ne malum tengoş'un erekto'yu tehdidi gibi olmayacağına .

ayrıca yasa nedir bilmiyorum ama h118 bir ara her sorana parayla tabi telefon sahibinin ad ve adresini veriyorsu.

bakın ortada küfür olmuş ,ver cimer'e savcılık ön ifadeye gerek duyarsa zaten gelen tebligatta adres var git hesaplaş diyeceğim ama ben daha öyle delikanlı duymadım.
savcılık tebligatında ki bilgileri açıklarsan veya bir şekilde şiddet için kullanırsan öyle bir ceza yersin ki feleğin şaşar hem para hem hapis.

ben daha şu sözlükte adres ver olayına intikal delikanlı görmedim.
tengoş var mesela sürekli adres ister ama şu a gel buradayım diyor alo var yol ve otel-yemek parasını geleyim diyor muhatap cortttttt.

bir tek evlilik programlarından birinde oldu aklımda kalan ölümle bitti.

boş geçin boş havalanmayı ,gidersiniz deveden büyük fil var, sakata gelirsiniz.
burada lay lay klom yapın ,eğlenin.
Ohhh Alpay 77 artık kpss kasmana gerek kalmadı.

Şimdi sicile işler.
BU ARADA BALIKESR YÜKSEK SOSYETESiNDEN MANAVDE iLE ALPAY 777 KAVGASI NEDEN ÇIKTI ANLAMIŞ DEĞiLiM.

MAKARA iÇiN GELDiM ,DEVLETRiN ÜST MAKAMLARINE KADAR LiSTE ÇIKTI.

BiRAZ DAHA KALSAK EFBiAY CiYA GiRECEK DEVREYE.
KORKUDAN ARDAHAN'DAN LAZiSTAN2A KAÇIYORM,KABiLEYE SIĞINAYIM NE OLUR NE OLMAZ.

OLAY KOLPAÇiNO'YA DÖNDÜ..

NOT; YAPMAYIN,GÜLMEKTEN KARIN KASLARIM AĞRIDI.YAZIK BANA.
(#46786719)

BEN ARTIK HERHALDE ,ÇiN'E iLTiCA EDERiM,ALPAY 7777777N iLE HONNER MNE YAPAT BiLEMEM.

AMAN SABAHLAR OLMASIN..
Burda kavga cikmis. Kesin lan hepiniz sesinizi. Ezmeyim ayagimin altina alip sizi simdi...
AYDINOĞLU GELMiŞ BEN KAÇARIM,ADAMIN iNGiLiZ EM-AY 8 iLE DiREK iRTiBATI VAR.

ARKADAŞ ŞU AN GÜLMEKTEN HAŞAT OLDUM..
bitmiştir.