bugün

başbakanın da 99 ismi celileye sahip olduğunu gösteren görüş.

esma ul hüsnayü tayyibun. la şerike leh.
hoş geldin sayın firavun.
düzce milletvekili düz adam'ın sözü.
eşhedü enlaa ilahe ilallaaaah, ve eşhedü enne muhamedun tayyibullah. olmadı.

eşhedü enlaa ilahe tayyibullah, ve eşhedü enne muhammedun resulullah. gene olmadı.

eşhedü en laaa ilaahe ilallah, ve eşhedü enne muhammedun ve tayyibin ve resulüh. heh bu olabilir.

herkes buna çalışmalı. yakında bunu söyleyemeyenin kafasını kesecekler. *
allah akıl fikir versin söylemi.
asa akiranin ozellikleri de bacisinda ola birey beyani. lan sikecem sizin yapacaginiz benzetmeleri ya. dinden cikaracaklar adami orospu cocuklari.
çarptırılmış söylem, yada çarpılmış kişi veya çarpılacak kişi beyanı.
zaten yanmıştık daha fena yandık demek ki,

allah tarafından devamlı sınanıyorduk zaten, dünya bir sınav yeri ya, devamlı sınanıyoruz, acı ve sıkıntı çekerek, hata yapmaya zorlanarak, vs., şimdi demek ki dert birken iki olacak, vay vaaayyy
yakında başbakana peygamber ve hatta tanrı gözüyle bakacaklar. şu an bile öyle görenler var. bu insanlar at gözlüklü, bu insanların düşünme yeteneği kısıtlı, bu insanlar bakar kör, ne tartışılır, ne konuşulur, ne arkadaş olunur. uzak durun efendim.
(bkz: geçen gene şirk koşuyorum)
ulan 40 yıllık sapkınım, işlemediğim günah kalmadı ben böyle sapıtmadım amk! tepkisi vermeme sebep olan beyanattır.
sözlük akapelilerinin şu an pusuya yatıp yapılacak açıklamadan sonra bir hışımla saldırıya geçecekleri özelliklerdir.
şu an savunmaya veya savunmamaya götleri yemiyor.
çoban bir şeyler zırvalasın sonra bunlarda me lemeye başlar artıkın!
rabbi olduğunu düşünüyorum. (bkz: rabbi). (#22573238)
böyle bir saçmalığı söyleyen denyonun insan özelliklerinden hiçbirini barındırmadığı aşikar olan durumdur.
allah ile bir insanı aynı kefeye koymak yani siz bilmezsiniz de şirk koşmak anlamına gelir.
(bkz: yaratmayı sizden öğrenecek değiliz)

adam şirkin dibine vurmuş hala bik bik ötenler var. yapılan en aciz açıklamalardan biridir.
hz.muhammed bile allah'ın vasıflarını taşımadığını ve allah'ın vasıflarını hiç kimsenin taşıyamayacağını dile getirmişken; bu milletvekilinin yaptığı tek şey yalakalık ve onursuzluktur.
Bir saksocu beyanı.

Not: kusura bakmayın.
Önce böyle der sonra müslümancılık oynar bu zihniyet. (bkz: müslümancılık)
hiçbir akpli vekil böyle uçmadı:) galiba bize şu mesajı vermek istiyor: Haşa Allah a tapmayı bırakın erdoğana tapın demek istiyor...Allah senin belanı versin ve bildiği gibi yapsın..bu kadarda saçmalık olmaz ..yalakalığın böylesinide ilk defa gördüm!!!...
Mal beyanıdır. Böyle birşeyi bir ateist dahi söylemez.
saçlamamıştır. başbakan olsam ve biri de benim hakkımda böyle bir açıklama yapsa partimden direk ihraç ederim o adamı. hatta vatandaşlıktan bile çıkartırdım.
söyledikten sonra selpakla ağzını silmesi gereken cümle. yalamış resmen. olurda böyle yalakılık olmaz ameke.
sapla samanı ayırt etmek lazımdır.
hıristiyanlıktaki fantastik kurguyu islamiyete aktarmak isteyen zihniyet. yakında 'tanrının oğlu tayyip' diye çarmıha gerilmesi muhtemeldir.
ataputçuluk diyen yavşakların gerçek yüzünü gösteren itiraftır.
erdoğan'a allah gibi tapan bu yavş"ak"lar gidip onun bunun inancına karışırlar bir de.