bugün

genellikle eski sevgili başlığı altına entry girmek eylemini içinde barındıran durum.
Zekayı ön plana çıkarma olasılığı olan eylemdir. Hafife almamak gerekir. Alkollüyken arabayı daha iyi kullandığını iddia edenlere danışmak gerekir.
kötüdür. abuk sabuk entryler girilir, rezil olunma riski taşır. *
yazan kişi yazarken samimidir,içtendir,rahatdır. okuyucuyuda uçurtabilir yazarıda ve yazmak konusunda sizi aşmış hale getirebilir.
alayina isyan alayina gider biciminde girilen entrylerdir. yildizli bkz altinda bu baslik yonlendirmesi girilmelidir ve sabaha uyanildiginda editlemekle ugrasilmamalidir.
(bkz: işte böyle bir şey)
sözlük... dur... öpücem...
eğlence ortamından çıkıp sözlük ortamına akan bireyin yaptığı eylem.
(bkz: oeh)
marifet değildir fakat alkolün açtığı yeni düşünce kanalları sayesinde enteresan görüşlere yer verilebilinir. daha yaratıcı veya daha açık yazacağı kesindir. tabi alkollü deyince alkol oranı da önemli.
an itibarıyle yaptığımdır..çok içmedim tabii ki , tek bira..ayrıca da som entrylerini aratınca paso aşk içeren entryler bulunmasına sebebiyet veren durumdur..alkoldür , alkol alınca pat diye su yüzüne çıkan bilinçaltıdır..
açılan başlıklarda ve girilen mesajlardaki saçmalama ve tutarsızlık oranına bakılınca sıklıkla yapılan bir eylem izlenimi veren davranıştır.
başlık : türkiye nin politik yapısı
entry : nejjjla, seviyorum ulannn, beni nasıl harcadın beaaa.dur bir de tanım gerekiyor.. nejla: o.pu bir kişi modeli..
klavyeye kusmadığı sürece dışarıya zararsız eylem.
her cümleden sonra "hıck!" efekti olması durumu.
(bkz: içki içmekle övünmek)
sözlükte tam gaz seyrederken moderatörlerin sağa çekip alkol kontrolü yapması henüz mümkün olmadığından cezai yaptırımı olmayan davranıştır. ama ağzına değil de gerisinde bir taraflara içip sağa sola toslayanları bilemem. ehliyetlerinin * ellerinden alınıp sözlükten men edilmelerini sağlayacak tipte kazaya sebebiyet verenlere moderasyonun " git bi elini yüzünü yıka, açılırsın." diyeceğini de sanmam.
(bkz: sarhoş değilim ben)
(bkz: üf üf üflesene mmm bu çok güzel işte)
o an ne dinleniyorsa onu deşifre eden entry girmektir.

(bkz: #4538720)
Örnek;

Ev arkadaşım süleyman gel lan öpüjemm!
yanlış başlığa yanlış entry girmeye sebebiyet verecek durum.
admine yakalanırsa üyelip iptali ile sonuçlanacak olay.
admin miş moderatörmüş pek de umrunda olmama durumu.kafasına göre takılır bu fani.özelden milleti taciz.efendime söyleyim cinsel içerikli abuk sabuk entryler.ee napalım yahu. (bkz: hayat boş pompala coş).birde üstüne müslüm babadan esrarlı gözleri dinlediyse tam olacak yazardır. (bkz: içende öldü içmeyende)
örneğin;
(bkz: #7526471)
alkollüyken araba kullanmaktan daha mantıklı bir girişimdir.