bugün

farklı kaynaklarda alex avien olarak da gördüğüm firma... doğrusu alix avien, evet... ayrıca kopaş kozmetik kuruluşu yerli firma...
cildi sorunlu olup fondöten kullanmak istemeyen, "en fazla pudra kullanırım, dahasına gelemem" diyenler için ilaç gibi bir terracotta pudraya sahip kozmetik markası.
ola ki pudrayı denemeden aldınız, eve geldiğinizde "hassiktir renge bak, arap bacı lan bu" diyip panik yapmayın hemen. rengi kompakt pudralara nazaran daha bronz olan bu pudrayı süt beyaz bünyeler de rahatça kullanabilir efendim. zira pudra, sürüldükten bir müddet sonra yüzün rengine uyum sağlamaya başlıyor, tam anlamıyla ciltle bütünlük sağlıyor. pudranın rengi nasıl değişir demeyin, oluyor valla.
aynaya baktıkça "bir zamanlar sivilcem vardı benim, ne oldu onlara" dedirten bu ürünün, özellikle %50 indirime denk gelindiği vakit stok yapılması tarafımca şiddetle tavsiye edilir.
kullanmıyorum adeta yiyorum. son aldığım kaçıncı kutuydu, sayamadım vallahi.
Golden rose'dan üst, max factor'den alt seviyede; vasat bir kozmetik markası. Rimelleri kirpiği çok uzatmakla birlikte kaskatı yapar ki doğal görünümden hoşlananlar için tercih edilesi değildir. parlatıcı rujları tavsiye edilir.
ojeleri kalitelidir. camdaki rengi birebir verir. golden rose'daki gibi iki kat sürmeyi gerektirmez.
bakırköy pazarından ucuza alabilirsiniz. *
ojelerinde farklı ve güzel renkler bulmak mümkündür.
her ürününden memnun kaldığım kalitesine göre fiyatı oldukça düşük olan kozmetik firmasıdır. kullanmayanlara öneririm.
80 numaralı ojesi mükemmel olan bir kozmetik markası. *
numarasını bir türlü hatırlamadığım efsane kırmızı ojeyi üreten marka.
Matt diamond 08 mat rujunu bulamıyorum nerde satıldığını bilen varsa yardım etsin 3-4 tane alaçam.