bugün

5. nesil yazar. ho$gelmi$. *

serbest cagrisim olarak;

(bkz: would)
işte kendisi gerçekten hoşgelmiştir. mutlu etmiştir. konuşmadan sevdirmiştir kendisini.
nicki sayesinde konuşmadan kanımın ısındığı yazar.
nicki sevilesi hoşgelmiş yazar.
süper nickli yazar.
naif, zarif ve bir o kadar da güzel insan... keşke herkes senin gibi olabilse...
hoşgelmiş. gelir gelmez de bana ayarı vermiş yazar.
gögüsümün killi oldugundan baya bir emin olan yazardir.
yoktur asli, söz gelimi ifadelere dayandiraraktan ve tahminen yola cikmistir.
biber gibi birşey. size acı veriyor, üstüne bir de para verip alıyorsunuz ama yine de bırakamıyorsunuz. arabeskimsi bir grup.... ama yazar sevimli, naif, sempatik....
kaliteli müzik dinleyen, kaliteli yazan, takipçisi olduğum nesildaş yazar.
bana ilk hoş geldin diyen 5. nesil yazar.****
Sözlükte ilk defa rastladığım, ancak müzik zevki olduğunu söyleyebileceğim yazar.
benim bir üst versiyonum olan muhterem, güzel insan, 30. harf...
zorluklarla, güçlüklerle, değerlerle büyüyüp, o veya bu için hiçte küçülmeyecek bir insan. farkındayım, kimsenin peşinden öyle koşmuyor, gökyüzüne bir yay çiziyor ama sonsuz. vizyonu oldukça idealist. vesselam!
ilk bakışta engin bir müzik kültürüne sahip olduğu anlaşılan kişidir, ancak bundan daha da öte mizahi yönünün de çok geliş olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz, her ne kadar esprilerindeki incelik genel ortalama tarafından zor algılansa da kendisini anlayanlar vardır, bilmiş olsun.

sivilde tanışsak (bkz: sivilde tanışmak) accayip güler eğleniriz diye tahmin ettiğim neşelik kişilik.

kendisine hektar hekrar selam ediyorum.
solisti william duwall olan aynı isimli grubu nickine taşımış yazar.
en sevdiğim gruplardan birinin ismini nickine taşıyan yazar, tembihleri içinde ayrıca teşekkür edebileceğim kişi.