tabii ki maddi gücü büyük etken ama eğitimi, kültürü, ve (rahmi koç genleri kaynaklı) zekası ile rakip takımın başkanı da olsa bu dik duruşundan ötürü saygı duyduğum ali koç'un yargıyı eline geçiren, virüs gibi kan emen siyasal islamcılara koyduğu postadır...

https://twitter.com/fener...K6pwXwKWDWW_Omzw&s=19
Futbol bahane, bir sürü laflar hazırlanmış mecra bulunmuyor. Futbol kullanışlı tabi. Ancak yazık bu herifi kurbanlık koç gibi kullanıyorlar.
iyi hoşta iktidardaki adam senin kongre üyen.

Hayırdır. Bu ne yaman çelişki mk.

Bu adam fener şampiyon olmasın diye her şeyi yapıyor. Hahahahha...

Şampiyon olmak istiyorsan iktidarın suyundan gideceksin. Devir bölee napican işte...
Ulan adam ailecek fabrikalarını 1 ay "tadilata alıyorum" dese kuyruğa girersiniz hepiniz!

ibnelik olsun diye milyar dolarlarını 2 gün çekse dolar zıplar aq!
inş cnm ya.
görsel

Saplamıştır.
dikkat etmen lazım sanada üç posta koyabilirler.
görsel
--spoiler--
iyi hoşta iktidardaki adam senin kongre üyen.
traveler of secret moments
--spoiler--

birader, iktidardaki adamın kongre üyesi olmasının hiç bir önemi yoktur. onlar tırışkadan işlerdir. siyasetçiler için koltuk, tuttukları (yada öyle göründükleri) takının şampiyonluğundan çok daha önemlidir !...
Adamın aile şirketi devlete 7 tane destroyer yapıyor, teslimattaki devlet kaynaklı gecikmeler telafi edilsin diye elektrikli motosikletler serbest bırakıldı, ortalık kurye görünümlü trafik canavarlarıyla kaplandı, allah’ın kulu ters yönden gelen bu cühela takımına ağzını açmıyor, temel motosiklet ehliyeti ile kullanılabilecek azami motor büyüklüğü 50’den 125’e yükseltilecek ve piyasa tekeli bu ailede; hala birileri bu tiradı ciddiye alıyor. Yahu hükümete yakın olan zorlu grubu bile savunma ihalelerinde düzgün bir pay almıyor, bunlar 7 gemiyi neredeyse 1 milyar dolara yapıyor, iktidara niye verip veriştirsin.

Bir anı anlatayım.. zamanında ördek avına gittim. Böyle 3000 euro’luk tüfekler falan alındı bana, küçük şehrin büyük memurları ve içlerinde babam, gittik…

Sabaha kadar bir tarafımız dondu, suyun içerisindeyiz. Ördek sürüsü v şeklinde uçuyor, avcılar da aynı biçimde diziliyor, dıştaki avcılar ördeklere ateş etmiyor, onlar dışa ateş ediyor, hayvanlar korkup ortada toplanıyor, karşıdaki avcılar cepheden sürüye sıkıyor. Ötesi katliam. Hikayeyi de tam bu dışa sıkan avcılar nedeniyle anlattım, bunlar sürüyü ortaya topluyor, şu anda da hükümet karşıtı görünen bir çok kişi ve kesim gibi..

Neyse, ben hayvanları görünce büyülendim, arkadan yeni doğmakta olan güneş vuruyor, bu masumlar gökyüzünde geçici bir tablo çizmişler, gece öldürsen ben bunların etini falan yiyemem..

yanlışlıkla tek el ateş etmişim. Hayvanlar vınladı. Ama nasssıl üzüldüm..

Tabii millet surat astı ama, babam dönüş yolunda dedi ki, “iyi yaptın, ben de pişman olmuştum, allah’tan hayırlı bir sebep diliyordum”…

Yani, her şeye o güzel ördekler gibi atlamamak lazım.