1. ?.
  değerli bir eğitimci, sanat yönetmeni.
  şu anda gsl'de öğretmenlik yapmakta.
  1 ... yasakani
 2. ?.
  http://www.baaloy.com/index.php?page=index2.htm

  şu sıralar oynadığı bir film ile gündeme gelicek olan tiyatro aktarı. * *
  1 ... s o t
 3. ?.
  lisede * dersime gelmemiş olsa da her tarafından karizma aktığını düşündüğüm, bilimum mitinglerde, karşı festivallerde * yerini alan değerli bir insan.
  1 ... guilt and regret
 4. ?.
  iyi adamdır ancak çok bi' bilir her şeyi. öğrenciye değer verip, onların söylediklerini dinlemedikçe galatasaray'da tutunamayacaktır.
  ... yasakani
 5. ?.
  Ali Kırkar Hocam, gsl'de Türk Edebiyatı ve Dil ve anlatım derslerine gelmektedir. Bir kelimeyi anlatmakta zorlanıp bulamadığı vakit hemen bir yenisini üretiverir. Geçenlerde ''oluş'' demişti. Kendisi devrimci kişiğiliyle sevilir, sayılır.
  ... leserpentnoir
 6. 1.
  galatasaray'daki herkesin ayrı ayrı saygı duyduğu az hocadan biri.*
  ... lord henry
 7. 2.
  "sait faik, bilgi ya da yky'dir." gibi artistik cümleleri ile güldürendir. yürürkene ellerinden en az birinin arka cebinde olmasına bir sürü froydiyen yorum kasmışımdır hep. söyleyeceğim bir gün kendisine.
  ... yasakani
 8. 3.
  'oha' sözcüğünü duyunca bir miktar çıldıran adam.
  ... yasakani
 9. 4.
  tiyatroya dair tutkusuyla ve ona borcunu ödemek için yaptıklarıyla bir çok genç bireyi taçlandıran tiyatro aşığı. aynı zamanda karizmatık ve sadece ilişki beceresine dayanan otoritesiyle iyi bir öğretmendir. şu anda galatasaray lisesi'nde görevini sürdürmekte olup bundan önce baaloy'u kurduğu ve büyüttüğü beşiktaş atatürk anadolu lisesi'nde çalışmıştır.
  ... derberker