bugün

görsel

Kahkaha attirmiştir.

Yüzyılın çelişkisi.

Swh.
Kendisiyle çelişmiyor tipik dinci değirmenini döndürüyor.
islam zati isyandır, ne günahı. Elbette yanlışı söyleyeceksin ki, doğru yol bulunsun; yoksa önüne konan her şeyi indirirsen mideye ya sırtlansın ya ineksin demektir. insan itiraz eder, düşüncesini söyler, eksikleri eleştirir. Ali bardakoğlu'ndan sonra diyanette adam çıkmadı. O da çok iyi değildi belki; ama en azından şekli şemali adama, imama benziyordu. Ali erbaş denen dürzü bu kurumun başına yakışmıyor. Gerçi hangi kurumun başındaki yakışıyor ki. At hırsızı tipli fesli sevicinin teki.
şu dincilerin şu ülkeye bir katkısı var mı ? offf ya
adamların kendisi bile inanmıyor ki allaha siz ne konuşuyorsunuz. allahın var olmadığını en iyi şu anki hükümet biliyor.
çok yanılıyorsunuz, kendisi ile çelişme durumu yok. gayet istikrarlı ve bilinen çizgisinde devam ediyor.
incicaps misali fotoğraf altına yazı yazınca ben ikna oldum. allahtan çok sorgulayan biriyim de çabuk ikna oluyorum.
Vatana millete gram faydası olmayan yapının başkanından inciler swh.

Hep diyorum ve demeye de devam edeceğim diyanet kapatılsın ve bütçesi vatana millete faydalı şeylere harcansın.
Bu adamı günahım kadar sevmiyorum ya sevmemek için sebep dolu herif.
Millete bu dünya imtihan dünyası deyip kıçını Mercedes de gezdiren adamı ciddiye almam .