1. 1.
  Hükümetin en pasif bakanlarından biri olarak gördüğüm fakat çıkaracak olan yeni yasal düzenleme ile pasif kalmasını, yetkisini bu denli futursuzca kullanmasına terih ettiğim hükümetimizin bakanımtrak sahsı.(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/5786141.asp)

  Söz konusu yasa değişikliğine göre, yapılan sık indirimler yüzünden tüketicinin kafası karışmaması için firmalar yılda en fazla iki kez indirime gidebilecekmiş. Serbest piyasa ekonomisine vurulan bu darbenin, tüketiciyi ne kadar zarara uğratacağını idrak edemeyen bakanımızın, üstüne bir de tüketiciyi kolluyoruz martavalları ile tüketicinin kafasını acaba kim karıştırıyor sorusunu kendisine sorması gerekir diye düşünüyorum...
  ... liberla
 2. 2.
  sanayi ve ticaret bakanı. konuşma kabiliyeti süper olan!! şahsiyet.
  kültür bakanı, maliye bakanı, milli eğitim bakanı ve şimdide sanayi ve ticaret bakanının standup yapmaları konusunda kampanya başlatılası, ali coşkun'un aklı sıra komiklik yapmaya çalışıp bir torba incirin içine sıçan, sözde 8 mart anlam ve onemi konuşması okunmaya değer.
  2 ... mia
 3. 3.
  bırakın bakan olmayı, milletvekili olacak kapasiteye bile sahip olmayan bir adam. daha konuşmasını bile bilmiyor. bu ülke kimlere kaldı olayının bir başka üyesi. geçtiğimiz sene gazetelerde yayınlanan bir kadın vücut kremi reklamını ahlaka aykırı bulmuştu. sanırım herkesi kendisi gibi sanıyor bu konuda.
  1 ... krmyrdsn
 4. 4.
  22 temmuz seçimlerinde milletvekili adayı ol(a)mayan sanayi ve ticaret bakanıdır. * kadir topbaş ile ikiz kardeş gibi birbirlerine benziyorlardır.
  ali coşkun *
  ... kilisedeki zangoc
 5. 5.
  günümüzde uluslararası işbirliği platformu (uip) istişare kurulu başkanı olan eski bakandır.
  ... recomax
 6. 6.
  refah partisi içinde ibb başkanlığı için rte'nin karşına çıkmış. parti teşkilatında rte çok güçlü olunca böyle bir adaylık gerçekleşmemiştir.

  ayrıca, çok etkisiz bir bakandı.
  2 ... recruit
 7. 7.
  Nurettin veren e göre, ali coşkun fetö ye coşkun kolejleri için arsa vermiş.
  Onu cemaatle tanıştıran da nurettin veren'dir.
  ... luzumsuzbiliyorum
 8. 8.
  Kullandığı araçla yaptığı Trafik kazasında eşi ve çocuğu ölünce, sürekli kendini suçlayıp yıkılmış ve kendini fetullah Gülen'e tamamen teslim etmiş insanmış...

  Yazık.
  1 ... benyoktumsen