bugün

deva partisini kurup, 6'lı ihanet masasına oturduğu günden beri ekşi sözlükte olsun, twitter'de olsun ılık götlü liboşlar, yurtdışından beslenen foncular ve bunların yancısı tatlı su solcuları tarafından savunulan ali babacan'ın şaşırtmayan söylemleri...

video;
https://twitter.com/celeb...tatus/1504479655872528385

ergenekon ve balyoz kumpasları ile suçsuz yere hapis yatmış yüzlerce insanın, türk mahkemelerinde beraat etmelerine, aklanmalarına rağmen yeniden yargılanmaları gerektiğini söylemiş.

fetö'nün beslemesine bak hele...

bunların derdi hala yeni kumpaslarla türk ordusunu yok etmek. başka bir dertleri yok şerefsizlerin.

biz bu götoğlanı siyasal islamcının ne olduğunu yıllar önce yazmıştık.
(bkz: ali babacan/#43414724)

bu siyasal islamcı fetöcü allahsızın bugünkü söylemleri işte ortaya ilk çıktığında benim yazdıklarımı adeta doğruluyor.

sevgili chp'liler ve iyi partililer.
bu fetö beslemesi ile aynı yuvarlak masa etrafında olmaktan mutlu musunuz hala?
Akp parası ile iyi partiyi bölmek için kurulan Zafer partisine şimdide Ali babacana saldırın emri gelmiş.
Ergenekon balyozun savcısı benim diyen RTE ye yanla suçu başkalarına at.
Tam bir aktroll işi.
Aferin tengir bu kafada devam.
ister fetö kumpaslarını desteklesin, ister lanetlesin, fark etmez.
ali babacan ülkenin bu hale gelmesinde emeği geçenlerden.
ülkenin doğusu pkk'ya batısı fetö'ye teslim edilirken, ülkenin tüm maddi manevi değerleri yok edilirken satılırken kapatılırken ve en sonunda dünya da kendi kendine yeten beslenme derdi olmayan tarım ülkesi en büyük tarım ürünleri hayvancılık ürünleri ithal eder hale gelip özelleştirme borç vergi ile alınan trilyonlarca dolar ile bir çivi çakılmayan (kimse yol köprü havaalanı demesin, onlar dış ülkelerin şirketlerin parası projesi mühendisi ile yapıldı) bu ülkenin hesabı davutoğluna da babacan'a da sorulmayacak mı sanılıyor?
güldürmeyin beni.
Antkilsa diye mal vardı. "Lan oğlum siz bilmiyorsunuz babacan akp'den çıkmasına rağmen temiz kalmıştır" falan diyordu. Al şu temiz kalmış Babacan'ı münasip yerine sok. Senin karşında halk tv bağımlısı busenazlar, ayşecanlar, emircanlar, tarıkcanlar yok. Hadi git onları kandır !
2 kötüden birini tercih etmek zorunda değil kimse.
normaldir . ali babacan , sam amcanın şehirli çocuğudur .

suriyeli , mülteci merakı da ilgi çekmektedir ....

Ankara'nın Sincan ilçesinde gençlerle bir araya gelen Babacan, Türkiye'deki Suriyelilerin uluslararası hukuk nedeniyle ülkelerine geri gönderilemeyeceğini söyledi .

Babacan şu ifadeleri kullandı:

'Vatandaşlarımız arasında göçmen karşıtlığı büyüyor. Bir parti çıkıp sadece ve sadece dese ki; 'Ben geleceğim ve ilk gün yapacağım iş Suriyeleri defetmek, hepsini evlerine göndermek, otobüslere doldurup sınır ötesine bırakmak' dese baya oy olabilir. Peki yapabilir mi? Yapamaz. Uluslararası hukuk buna izin vermez. Yaptığınız hukuk dışı olur.

https://onedio.com/haber/...zleriyle-gundemde-1055037

bizim ümit hoca da cevabını vermiş ...

Ali Babacan, bu iş öyle olmaz. Ancak bilgin bu kadar olduğu için tek yolun bu olduğunu düşünüyorsun. "Gel televizyonda konuşalım anlatayım" diyorum, korkup gelmiyorsun. Gel sana anlatayım hepsinin nasıl gideceğini. Ama korkup gelmezsen babala tv’de anlatmıştım. Oradan izle! pic.twitter.com/B1D5aAJuyG
— Ümit Özdağ (@umitozdag) March 17, 2022

https://onedio.com/haber/...zleriyle-gundemde-1055037

ali babacan , biz iki sene önce 44 günde 100 bin kişilik ermeni ordusunu ezdik .
bu ordunun elinde s-300 vardı , tor , buk , osa , iskender füzeleri vardı .
25 yıllık tahkimatları , bunkerleri vardı ... ancak karşımızda duramadılar .
herkesi kendin gibi zannetme ...
görsel
bu adamı ve partisini desteklemem s*dullah ergin gibi birisini bünyesinde barındırıyor, ki zaten 2019'a kadar a*kp'ye üye olan kişinin söylemleri bana samimi gelmiyor. hatayı 2007'de görüp 12 sene sonra istifa etmek te ne bileyim yani. fakat burada f*tö kumpası savunmasını da görmedim, sadece f*tö'nün yaptığı haksız kumpaslar doğru olamaz fakat orada kumpas kurulanların hepsi ak pak insanlar değil demek istemiş. hepsi derken tabi ki de kumpas kurulanların hepsi değil, 1-2 tanesi falan. hdp*k savunucusu (bkz: ahmet şık) ve şimdiki iktidar yanlısı, yani zamanın ergenekon savcısının yanlısı (bkz: doğu perinçek) ve bunu derken ayrıca 2012 öncesi söylemleri açmak ta pek doğru değildir, siyasette 24 saat bile uzun bir süredir.
gün gelecek bunlar 6 lı çete diye anılacaktır. tarihe not düşelim. akp ye kıyısından köşesinden destek vermiş ve yıllarca bir fiil ülkenin bu durumlara düşmesine neden olmuş ihanet üyeleri ile masalara oturulup pozlar veriliyor. Türkiye bu ihaneti de unutmayacaktır. açık açık fetöyü desteklemiş ve hala da destekleyen, ihaneti yaşam tarzı haline getirmiş insanları görmek istediğimiz yer masalar değil hapishanelerdir.