bugün

dikeni zehirli yalnız cicek deyince anlamalıydık..
Yakında gazozu da patlatır bilmiyorum belki de patlatmıştır.
Çıgan döner dolaşır yerini bulur.
Sarhoşa benziyor, bu beden uyuşturucuyu kaldırmaz.

En başta ona bu şöhreti veren abileri izin vermez.
ağzını yayarak sen olsann bariii sen olsan bariiii parçasıyla mide bulandıran karga sesli zibidinin genç yaşta batağa saplanması durumudur. evet...
Alkol kafasi degil la bu.
çok da s.kimde olmayan bir mevzudur...
Bence kızın normal hali bu ne sarhoşu ne uyuşturucusu mk.
Şu aleyna tilki'den bıktım artık. 18 yaşında yine bu yaşta nasıl bunu yapar kafasında millet. Şu kız kadar konuşulmuyor çocuk yaşta evlenmeye mahkum edilenler, çocuk yaşta anne olanlar, tecavüze uğrayanlar. Erkeği kızı fark etmiyor ki. Çocuk yaşta okumak yerine karton toplayanlar mendil satanlar şu şımarık kendini beğenmiş kız kadar konuşulmuyor. Ister icer ister kullanır. Hay Allahım ya.
Para için şöhret için kızını harcayan ve eşinden ayrılan anası görsün bu halini. ibretlik. Şöhret afettir.
Bu klipleri başka şekilde kurgulayamazdı zaten.
Alkol kafası ya çok belli, uyuşturucu olsa kurduğu cümle anlaşılmaz bile.

Fazla kaçırmış, çok fazla. Muhtemelen uyandığında hatırlamayacak.
Tilkiydi otu çekince aslan kesilmiş maşallah...
iyi çabucak kaybolur.
şaşırmadım. günahını almayayım da emrah ile beraber gömmüşlerdir muhtemelen. yeni nesil çok özenti ve mal.

bu içki kafası olamaz. sanmıyorum.
Davranışlarının altındaki psikolojik sebepleri merak ediyorum. Acaba küçükken (2-3 yil önce falan) neler yaşadı.niye bu kadar ilgiye ihtiyacı var?ailesiyle ilgili sorunları mi var?varsa niye kendi başına halletmek yerine bize bu şekilde yansıtıyor bunu?bu kız niye parmakla gösteriliyor,ayıp değil mi insanlari parmakla göstermek ?
Alkol diyenler gözbebeklerini de mi görmüyor yoksa çok mu el bebek gül bebek yetiştiler ??
Doğru haberse onu ayak parmağımla polise gösteririm.
Yukarıda bir hırt ülkenin gelişmemesinin sebebinin uyuşturucu alımının eleştirilmesi olduğunu söylemiş. Pes valla pes.
videoyu az önce izledim.

allah'ım ergenlik zaten yeterince mide bulandıran bir şey. neden bize bunu yaptın eyy alekna twerky.
basit, sikindirik bi pr çalışmasından ötesi değil..

yok uyuşturucu yok bilmemne..

pardon mal mısınız acep?

tarkan’ın bir ara çişi gelmişti, erkek erkeğe muhabbetleri fln..

bir şekilde gündemde kalması, bir şekilde hatırlanması gerekiyor sonuç itibariyle..

o kız üzerinden daha çok para kazanacaklar dolayısıyla kimse ona uyuşturucu vs vermez.. sikinti yapmayın..

peynir gibi dağılır gider çünkü minnoş kızımız..
Sonunun amy winehouse gibi olmamasını umduğum ergen kızdır. Hoş Sadece ölüm şekli amy winehouse’a benzeyebilir ama
Bu kafalar yüksek kafalar.
her zaman ki hali bence.
ne alkolü ne maddesi?
bu ot kafası filan değildir. otun insanı böyle fevri davranışlara ittiğini hiç görmedim. çok ağır bir alkol kafası bu, hiçbir uyuşturucu adamı bu şekle sokmaz. uyuşturucular ile ilgili bildiğiniz şeylerin çoğu yalan, bilmeyenler genelde kafasını daha yüksek bir alkol kafası olarak değerlendiriyorlar ama alakası yok. cigara, beyaz, hap vs. bunların hiçbirisi size alkol kafası vermez. geçtiğiniz boyut çok daha farklıdır...

işin özü, hatun sarhoş hem de büyük sarhoş ya da tamamen ayık ve numara yapıyor...ee artık yaş kemale erdi, saçma şarkılarından sonra, saçma bir dizide boy göstermesinin zamanıdır. ona çalışıyor kendisi.