bugün

Şu konuşmasında görülendir

https://youtu.be/GZpe1suKcxE

beni buraya getiren büyük güç kısımında neden ''allah'' demedi acaba. bence belirtilmesi güzel olurdu yoksa o büyük güç kimilerince illüminati olarak algılanabilir.. şeytan boynuzu falan zaten masonik çağrışım yapıyor.
Rt'lediği twite bak

görsel
yerinde olmak isteğim şahıslardan ben akıl sağlıyımı koruyabilirdim ancak.
Altın götelek ile torbacısının sentezlediği garip bir hadise olmuş. ilginç...
18 yaşındayken 31'den elleri nasır bağlamış counter strike'cıların pek anlayamayacağı olay.

türkiye'de bu kadar genç yaşta böyle başarı elde etmiş herhangi bir şarkıcı yok. böyle saçmalaması normal. boktan üniversitesinde sikko slaytı sunarken ter akıtan gencoların aleyna tilki'ye laf söylemesini samimi bulmuyorum.

ulan bana aleyna tilki savundurttunuz ya ne diyeyim.
Burada kimse kızın başarısına laf etmedi. Şahsen ben taktir ediyorum, yetenekli bir kızcağız. Yoğun ilgi ile ünlülük arası kabaran alter egosundan dolayı yaptığı tutarsız hareketler bu cümlenin başında dediğim gibi erken yaşta yoğun ilgi ve ünlülükten kaynaklıdır. Keza kimse kafasına silah dayayarak, kaldıramayacağı bir şöhreti ona sunmadı, sahipsiz de değil ailesi olan bir insan. istemediği bir şeyi yapacak bir kıza da benzemiyor. Her erken yaşta sanatçı olan bireyin psikolojisi bozulur bunu kaldıramaz diye bir kaide yok. Karakter meselesi, böyle hissediyorsa dediğim gibi istemeyeceği bir şeyi yapmayacaktır. Kameraları mı oynuyor yoksa yavrucağızın derdi gerçekten bu mudur bilemeyiz ama burada yazanların kötü bir niyeti yok. Yaşı, durumu, ve karakteri itibari ile o saçmalıyor, Bizse sadece bu tuhaf hareketler ile makara yapıyoruz. Kızın karakteri çöp ama başarısı hakkında kimse bir şey diyemez. Biz çöp olan kısımla eğleniyoruz, eleştirel mizah yapıyoruz. itin gözüne sokmuyoruz.

Ünlü şahsiyetler eleştiriye açıkken osuruktan nem kapmanın manası yok.

X bir kitleyi küçümser gibi tavır takınarak, küçük olmadığını göstermeye çalışırken. X kitleden küçük olduğunu kanıtlıyorsun.
Psikoloji, açıp oku.
bir ruh hastasi yarattik bu hepimizin eseri.
Sevgili gereksiz arkadaşlar Biraz realist olun artık. Bunu yapmanın size çok faydası olacak çünkü.
bu yaşında milyonları cebine indiren, her yaptığı şarkıyla hit olan o konser senin bu konser benim gezip dolaşan Bu kızı, götünü koyduğu yerden kaldırmaya üşenen, bir baltaya sap olamamış, işi gücü burda trollük yapmak olan sizler eleştirmeyin.

Edit: olum eksileyeceğinize kabullenin dönüşüm başlasın.
görsel
Birini eleştirebilmek için illa zengin mi olmak gerekiyor. Veyahut size göre '' zengin '' kişiler eleştirilemez mi? Ya da size göre başarı, para ve şöhret mi? Medya maymunu olmak mı? Çok para sahibi olmak mı?
'' Sen fakirsin hehe, o zengin sen kimsin hehe, o parayı cukkalıyor hehe.''
Bu ne saçma sapan aşağılık kompleksi tabanlı bir düşünce yapısıdır ya.
O Zaman ne Bir lider, ne bir ünlü, ne bir Şirket sahibi eleştirilemez.
Sosyal ve Ekonomik Statüm gayet iyi düzey de, belki ultra zengin değilim, ama tırnaklarımla kazıyarak, çalışarak didinerek, zekamı ve yeteneğimi kullanarak edindiğim üst düzey denilecek statüm ile gurur duyuyorum. Asgari maaş alıp 12 saat çalışan bir birey olsaydım da gurur duyuyor olacaktım. Bu insanın kendiyle barışık olması ile alakalı. Sizin tabirinizle oyun oynayan herkes '' ergen ve özgüvensiz '' keza öyle bir birey olsaydım yine gurur duyardım statüm ile. Öğrenci olsaydım da. Ne olursa olsun. Eleştirmek, düşünmek, fikir beyan etmek ( iyi ya da kötü ) bir statü gerektirmez. Gerektiği düşüncesi ise sadece sizin kendi dışkısal hayatlarınızdan nefret etmeniz yüzünden.
Eleştirebilenler değil ama sizin gibi bu salak suluk düşüncelere sahip olan insanlar, hem aptal, hemde gerçekten gereksiz. Sizi böyle yetiştirdiği için Annelerinizi eleştirmek gerekiyor. Burada millete hee errgeeeğn sen ne anlarsığğğn, demek yerine kendinizi geliştirin, ya da s. gidin kumunuz da oynayın. Geyik yapılan bir yer de ego kasmaya çalışıp kendinizi rezil etmeyin.
Bu kiz umarim yanlis yollara girmez.

Yazik...
"aleyna torbacısına teşekkür eder ve sahneden iner (insta-Forsentinus)"

videoyu boşverin yorumlar şahane.
yerli miley cyrus geliyor haberiniz olsun.
"bu kadar genç yaşta elde ettiği başarı" lan popüler kültür sıçmığı kız kansere tedavi mi bulmuş? atom mu parçalamış? uzay programında astronotluk mu yapmış? başarı nerede hani?

gerizekalının başarı kıstasına bak aq. senin gibi hıyarla konserine gidip para kazandırıyor bu mu lan başarı.
Bu kız acunun yarışmasında ünlü oldu.
Zaten acunun yarismalarindan çıkıp da ünlü olmayan yok.irem derici Taner tolga tarlaci serenay Aktaş almeda abazi ilyas yalcintas daha da uzar gider bu liste. Ama kendisi için üzüldüm belki de o da en baştan beri şarkıcı olmak istemiyodu ama annesinin babasının hirslarina kurban gitti.

Bu kızda yasitlari gibi olamamasinin acısı var.ben bir karakter yarattım ve siz ona inandiniz diyo onu oynuyorum diyo şimdiye kadar gerçek aleyna değildim ama bundan sonra gerçek aleyna olucam diyo.

Eğer kendini değiştirip düzeltip ağırbaşlı olursa bu kız yürür gider yoksa böyle yapa yapa unutulur.
Muhteşem konuşmuş, şu konuşmadan hiç bir şey anlamadım diyenleri Türkçe parçada anlam ve cümlede anlam konularından sınav yapın 100 üzerinden 60 alabileceklerine zerre ihtimal vermiyorum.

videoda kızın söylemek istediklerini buraya yazmak istemiyorum aslında... Ama yazayım, bu kadar anlama kıtlığı yoktu buralardan eskiden...

Aleyna'nın söyledikleri, "ben ekranlarda beni gördüğünüzün aksine neşeli bir hayat yaşamadım ve yaşamıyorum. çok küçük yaşta çocukluğumu yaşayamadan arzum dışında, büyüdüm -çocuk değil kadın oldum-. Bu yola girdim ve bu yolda ilerken çocukluğumu yaşayabilmek adına bu sizlerin gördüğü çılgın, çocuksu, Aleyna karakterini yaratarak çocuk oldum. Bu şekilde çocukluğumu yaşadım. Arkadaşlarım çocukluğumu yaşarken ben yaşayamıyordum. Falanca filanca kişilere teşekkürler ve artık gerçekten büyüdüm ve yoluma bu şekilde devam edicem vs."

Anlamayanlar için Bilal'e anlatır gibi anlatırım ama kabası bu. Özü bu yani.
gerçekten saçmalamış kendini bitirecek bu kız maalesef. ayrıca o şeytani kıyafeti de hiç olmamış. allah acısın söyleyecek bir şey bulamıyorum.
(bkz: mari ye kafanı mari ye kendini kudur kudur)
Tipik tiki tipi bir konuşma.
Yallah tik tok'a.
şeytan kıyafeti giydirip pedofilik obje haline getirip utanmadan alkışlamışlar, çocuğa çok ağır geliyor baskı göremiyormusunuz? bu kız 30 yaşına gelmeden ya intihar eder ya altın vuruşu yapar.
Böyle şeyleri yanlışlıkla mı rt'liyor kasten mi

görsel
Biri şu kızın ağzına sinek öldürücü o zımbırtıyla vursa da rahatlasak artık.
Ayar yemesine neden olan durum

görsel
Şakacı dır sadece.
Bu kız deli değil. Dahi bence..

Trolluk yapıyor. Ego kasmıyor. Ve normal insanlardan daha ahlaklı. (bkz: nöbette sevişmek) gibi aktiviteleri yapan insanlar normal de bu kız mı deli oluyor? Zaten bu kızı eleştiren de işini yapmaktansa ya da ailesi üniversite okuyor sandığı kızlarının bar tuvaletinde sevişen basit insanlardan başkaları olduklarını sanmıyorum. Ve bu koz kadar mükemmel olamadıkları için sadece kuduruyorlar.

Bu kız kafayı sıyırmamış, siz sıyırmuşsınız. Kız sadece troll. Siz anlamıyorsunuz.

Sempati duyuyorum.