bugün

iki young boys ve iki paok maçında da oynamıştır. fener avrupa'da mı? değil evet.
40 yaşına kadar fenerde oynayacak oyuncu izlenimi yaratır.Sarp,mustafa,ayhan baltalarından biri gelecek sezon kalmak istiyorsa ayağını kırmalıdır.Kıracak kişi sevgimi kazanacaktır.Galatasaraylıyım.Alex ayağın kırılsın yeni içinde kalmasın.
Efsane George Hagi ile karşılaştırılabilecek kadar (bkz: Yok daha neler) çok sevilen ve Fenerbahçe'ye olduğu kadar kendisine bile katkısı olmayan oyuncu.
sezon başındaki kötü durumu bugüne taşıyanları da gösteriyor bu adam.
ninemin taşağı hesabı!
sen git servet'e santrfor oynamayı öğret bebecik!
kim ne derse desin türkiye'ye ve dolayısıyla fenerbahçe'ye gelmiş-geçmiş en istikrarlı yabancı futbolcusu. üst üste 4 maç gol ya da asist yapmadığı gözlemlenmemiştir. her maça gol veya asist ile damgasını vurur. takımını ipten alır. vay efendim avrupa'da niye tutunamadı? benzerini denilson yaşamıştı. kariyer yerine parayı tercih edip real betis'ten sonra sayısız kulüpte forma giydi. 30.000.000$ değer biçilen hulk yıllık 1.000.000$'a oynayıp dünya ve avrupa futboluna kendisini sunarken, şöhrete kavuşurken; alex de souza fenerbahçe'de yıllık ortalama 3.000.000$ almakta. biri kariyer biri parayı tercih etmiştir. uzaktan davulun sesi güzel geliyor. kim 2.000.000$'ı bırakıp ün yapıcam diye koşturur ki? hadi diceksiniz adam portekiz'de. robin var persie bile 2.160.000£ alıyor ki buna vergiler dahil. vergiler düşüldüğünde adamın eline 1.500.000£ civarı kalıyor. umarım küçük beyninizin kapasitesini doldurmamışımdır.
bize mi istatistiği yanlış öğrettiler diye düşünmeme sebep oldu. alex 314 maç oynamış hagi 132, karşılaştırma yapmak bırakılmış, diğer güruhun içine sokup öyle verilmiş hagi gibi bir oyuncu. ama bilinmez ki ona rağmen ortalamaları alınınca nerdeyse birbirlerine denktirler. tabi diğer unsurları da göz ardı ediyorum alex için, mesela bir penaltı atma olayını, mesela hagi'nin ş.ligi ve uefa'da o kadar maç oynamasını, mesela hagi varken hakan ünsal gibi bir sol bekin bile ortalama yıllık 10 ile 15 arası değişen bir gol ortalaması tutturduğunu -bu ne alaka derseniz, hagi varken tüm takım atıyordu ama alexli bir takımda alex ya atan ya da asist yapandır yüzde doksan- sonra alex geldiğinde kaç yaşındaydı hagi kaç yaşındaydı. ha bunu belirttim ama değişen bir şey var mıdır derseniz, yok anasını satayım.

edit büdüt: ülen yalan mı söylüyoruz, istatistik işte. biri istatistik mi dedi, hadi ordan.
noktayı "lami cimi yok, gerçek yıldızdır." diyerek sergen yalçın koydu.
ek bir yorumda benden olsun: 90 dakika boyunca toplam dört beş kere sahne aldığını görüyorsanız mutlaka işi bitirip noktalama işaretlerini kullanıyordur.
fenerbahçe'nin medarı iftaharı, canı gibi evladıdır. tamam hagi ile kıyaslanmasına bozulanlar olabilir, avrupa'da yaşanan başarısızlıklar ile kızdırmalar da anlaşılır ama dalga geçmek, hakaret etmek olmuyor. son 10 yıla bakalım galatasaraylılar olarak, takıma bu adamın yarısı kadar katkısı olmuş bir insan evladı varsa alayım sözümü geri.

istatistik mistatistik, türkiye liglerinde halen oynayan en kalite adam, o kadar...
niang la birlikte, kendisini ağızlarından bi türlü düşüremeyen bebelerin takımından 5 fazladır.
http://www.palhaber.com/p...saray-dan-5-fazla---.html

bir de utanmdan "e madem süper adam avrupa da nerdesiniz" diyen ezikler, ülke sınırlarına çıkmadan önce ligdeki halinize bakın bi, sizin alex le kıyasladığınız süpersonik yıldızlarınız eksi averajınızı düzeltsin de sonra konuşalım.
bu haftayı boş geçerek bizleri üzmüştür. bizim suçumuz yok, sen alıştırdın büyük kaptan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.