bugün

http://www.youtube.com/watch?v=3WcqqcipDfM

izlerken ağlıyorum efendim.
Keşke böyle ani gitmeseydin kaptan dedirten video. Bir daha 10 numaralı formayla kaptanı sahada göremeyeceğimi düşündükçe gözlerim doluyor.
insanı için için ağlatan konuşmadır. bunca yıldır desteklediğim takımdan soğudum resmen. ah alex ah, keşke bunlar olmasaydı, keşke gitmeseydin.
artık aykut götünden şampiyonlar ligi kupası , aziz de ağzından ronaldo çıkarsa af olunmazlar.
ben galatasaraylıyım. biz büyük insanlarla vedalaşmayı beceremiyoruz kardeşim. karşılarken havaalanına koşarak da bokunu çıkıyoruz, kafa kopararak yollayarak da. klüplerde adam gibi birimler olmalı bu ilişkileri yönetecek. alaturka inşaatçı kafasıyla anelkalar, hojdonklar,lincolnler, ortegalar, rijkardlar,del bosqeler vb. daha çok adama para dökülür, sonra sıradan sporcularmış, teknik damlarmış gibi türk usulü tuhaf bir tarzla yollanır. hakedene hak etmeyene hepsine aynı muamele olur mu? bunca emekleri olan ve iz bırakmış bir futbolcu böyle itin götüne sokularak gönderilir mi? genel olarak tüm klüplerimiz bu hata içinde. takımdaşlık muhabbeti yaparak söylemiyorum.
adamın heykeline daha kuş pislemeden, tozlanmadan bir tek küfür yemediği(belki de edilmiştir bilemiyoruz) kalarak gönderilmiştir. * *
gözlerim doldu ağlayasım geldi sözlük galatasaraylıyım.. bize her gol attıgında üzüldüm kıskandım onun adına sevindim..
floryaya bekleriz..
üzücüdür. Elbet gidecekti, böyle gitmemeliydi.
"brezilyalının brezilyalı olmayana samba ölçüsünden başka bir üstünlüğü yoktur" demesini beklerdim, dememiş.
bu yometimin elbette çektirip gideceginden kuşkum ve kaygım yok. bu sebepledirki konuşmadan tasalanmıyorum. yeni gelecek yönetim alex i td olarak getirecektir.
insanın içini acıtmıştır. sana bunu yapanlar karşılığını görecektir kaptan.